Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep stacjonarny Stryków, ul. Warszawska 23

OBUWIE

Obuwie ochronne do ochrony stóp i nóg przed czynnikami zewnętrznymi (np. urazami mechanicznymi, chemicznymi, oparzeniami lub przed działaniem ciepła, zimna i wilgoci). Stopień ochrony jest zależny od rodzaju materiału i dodatków użytych do produkcji (np. trwałe materiały, podnoski, wkładki antyprzebiciowe, ochrona śródstopia, ochrona kostki). W ...

Obuwie ochronne do ochrony stóp i nóg przed czynnikami zewnętrznymi (np. urazami mechanicznymi, chemicznymi, oparzeniami lub przed działaniem ciepła, zimna i wilgoci). Stopień ochrony jest zależny od rodzaju materiału i dodatków użytych do produkcji (np. trwałe materiały, podnoski, wkładki antyprzebiciowe, ochrona śródstopia, ochrona kostki). W opisach każdego rodzaju obuwia zawarliśmy szczegółowe cechy i spełnianie norm bezpieczeństwa.

Obuwie robocze nie będące środkiem ochrony indywidualnej, stosowane np. w pracy ze względu na wymagania technologiczne, sanitarne, higieniczne lub potrzebę ochrony własnego obuwia pracowników przed zniszczeniem lub zabrudzeniem.

Więcej

OBUWIE Jest 76 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów