Odzież antystatyczna i trudnopalna

Odzież elektrostatyczna i trudnopalna – ubrania ochronne dla spawacza

Zdrowiu i życiu spawacza w pracy zagrażają: działanie płomienia i prądu, rozpryski stopionych metali, promieniowanie nadfioletowe od łuku spawalniczego, promieniowanie elektromagnetyczne, emisja pyłów i gazów. Odzież ochronna dla spawacza to ubrania i akcesoria, które mają za zadanie ochronić go przed uszkodzeniem wzroku, poparzeniami skóry, chorobami układu oddechowego, a także pożarem, z tego tytułu powinna charakteryzować się antyelektrostatycznością, trudnopalnością.

Jako sklep specjalizujący się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, w tym ochrony indywidualnej, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się ubrania antystatyczne, ubrania antystatyczne, trudnopalne, a także przystosowane do pracy w warunkach zimowych (ubranie spawalnicze ocieplane).

Oferowana Państwu przez NoRma odzież elektrostatyczna (bluzy, kurtki, ogrodniczki, t-shirty, spodnie, rękawice spawalnicze) pochodzi od najlepszych producentów, jest najwyższej jakości – wyprodukowana z najlepszych materiałów, by zagwarantować  wytrzymałość i niezawodność przez długi okres czasu oraz zaprojektowana w sposób zapewniający maksymalny poziom bezpieczeństwa, funkcjonalność, komfort pracy. Ponieważ odzież trudnopalna musi spełniać określone, dość rygorystyczne wymagania (przepisy dotyczące wymagań odzieży ochronnej stosowanej przez osoby zatrudnione do spawania znajdują się w PN – EN 470-1), każdy z oferowanych przez nas produktów został szczegółowo opisany – podajemy skład materiału, gramaturę oraz spełnione normy lub posiadane certyfikaty.

Dzięki dużemu wyborowi modeli, rozmiarów i kolorów poszczególnych części ubrania ochronnego dla spawaczy, istnieje możliwość stworzenia odpowiedniego dla siebie kompletu. Zapraszamy do konsultacji, odwiedzin i zakupów!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony