Obuwie robocze damskie

Przepisy BHP stanowią jedno – pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy, dlatego jednym z jego obowiązków jest zagwarantowanie adekwatnej do rodzaju i warunków pracy odzieży ochronnej, w tym damskiego obuwia roboczego. Ponieważ m.in. na halach produkcyjnych, budowach, na stanowiskach spawaczy, na budowach dróg zatrudnione są kobiety, w NoRma stworzyliśmy ofertę przeznaczoną właśnie dla pań.

Buty ochronne BHP damskie

Stawiamy na bezpieczeństwo i jakość, dlatego też znajdziesz u nas buty bhp damskie pochodzące od sprawdzonych i wiodących producentów artykułów i odzieży roboczej i ochronnej. Każdy z zaproponowanych modeli został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najwyższą ochronę, stabilność i komfort  podczas wielogodzinnego użytkowania. Każda z naszych propozycji posiada wszystkie poziomy ochrony zgodne z obowiązującymi normami. Panie, w zależności od rodzaju pracy, miejsca pracy i pory roku mogą wybrać półbuty robocze (sprawdzają się przez cały rok), sandały (posiadają wiele otworów wentylacyjnych i świetnie sprawdzają się latem oraz w ciepłych pomieszczeniach), obuwie robocze damskie z noskami (chroniące stopy przed uszkodzeniami tj. zmiażdżenie) lub bez, kalosze robocze (doskonale chronią przed wilgocią). Oferujemy obuwie w wielu wersjach kolorystycznych, małych rozmiarach, z różnymi zapięciami (rzepy, sznurówki) i dodatkowymi zabezpieczeniami w tym obuwie damskie odblaskowe.

Bezpieczne ochronne dla pań na budowę czy na halę powinno być niezbędnym elementem bezpiecznego wyposażenia. W pierwszej kolejności powinno być idealnie dopasowane do panujących warunków pracy – w środowisku mokrym chronić przed wodą, w środowisku, gdzie istnieje zagrożenie porażenia prądem, powinny posiadać antyelektrostatyczną podeszwę. Powinno być wygodne, ponieważ buty, które są niewygodne, czyli za ciężkie, za duże, za małe mają wpływ na efektywność pracy oraz na samopoczucie i zdrowie pracownika. Powinno być też wytrzymałe i odporne na warunki pracy. Powinno być też, co ważne dla pań, miłe dla oka. I takie właśnie obuwie proponujemy – nowoczesne, praktyczne i estetyczne.

Zachęcamy do konsultacji w sprawie wyboru najlepszego modelu i zakupów w naszym sklepie!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony