Kalosze robocze

Określenia „gumofilce, gumowce, kalosze” zwyczajowo używane są w stosunku do jednego typu obuwia – prostego obuwia wykonanego z gumy, z wysoką cholewką, które chroni stopy przed kontaktem z wilgocią i wodą. Kalosze należą do obuwia ochronnego i stosowane są m.in. w branży budowlanej, w ogrodnictwie, w rolnictwie, w pracach na stanowiskach w wilgotnych (przetwórnie), w mokrych warunkach (myjnie).

Kalosze i gumowce ochronne

W naszej ofercie znajdują się kalosze ochronne dla pań i panów. Paniom polecamy krótkie kalosze REIS dostępne w różnej kolorystyce z wkładką zwiększającą komfort użytkowania. Na uwagę zasługuje także model K15461 producenta Lahti Pro – kalosze nie tylko ładnie wyglądają, ale także bardzo dobrze chronią przed wodą, charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi (do temp. -30°C) oraz niewielką wagą. Kalosze można stosować w różnych warunkach temperaturowych – gruba, filcowa ocieplina jest wyjmowana. Inne kalosze ochronne ocieplane, na które warto zwrócić uwagę to kalosze od DELTA PLUS – Freeze. Model posiada wyścielenie grubym futerkiem poliestrowym, zapewniającym doskonałą izolację termiczną. Kalosze filcowe BHP to klasyk do prac terenowych w różnych warunkach atmosferycznych – w NoRma dostępne obuwie tego typu pochodzi od sprawdzonych dostawców, dlatego mamy pewność, że oferujemy obuwie robocze najwyższej jakości pod względem kształtów i koloru obuwia, wykorzystanych materiałów, funkcji ochronnej.

Wszystkie kalosze znajdujące się w naszej ofercie zapewniają użytkownikom komfort, wygodę i bezpieczeństwo (mocna i trwała podeszwa chroni przed przebiciem i poślizgiem na mokrej powierzchni).

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony