Półbuty robocze

Dobry sklep z odzieżą i akcesoriami BHP mającymi wpływ na zwiększenie higieny i bezpieczeństwa w pracy, powinien oferować różne modele obuwia roboczego, by każdy, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy, porę roku oraz indywidualne potrzeby i wymagania mógł w odpowiednie buty się zaopatrzeć. W NoRma zadbaliśmy o szeroki asortyment, zatem każdego, kto potrzebuje butów sięgających do kostki, tylko dla ochrony stopy przed np. stłuczeniem na skutek upadku ciężkiego przedmiotu, zapraszamy do poznania naszej oferty.

Półbuty ochronne BHP

Półbuty ochronne to najczęściej spotykane m.in. na halach, magazynach obuwie robocze. Choć ich rolą jest ochrona przed urazami (stłuczenia, przebicia), półbuty bhp nie zawsze były chętnie noszone przez pracowników. Bo brzydkie, bo ciężkie i niewygodne. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli i fasonów tego typu obuwia – są buty typu Oxford z lekko barwionej i perforowanej skóry licowej, a są też półbuty ochronne RIMINI o sportowym kroju i kolorystyce, są półbuty sznurowane i są też wsuwane. Zadbaliśmy także, by w naszej ofercie pojawiły się półbuty ochronne męskie o różnych kategoriach ochronnych – posiadamy więc półbuty s3 z podnoskiem kompozytowym, wytrzymałym na uderzenia (energia 200 J) i zgniecenia (do 15 kN), półbuty S1P SRC z kompozytowym podnoskiem i antyprzebiciową wkładką, półbuty SB SRA ze stalowym noskiem i antypoślizgową podeszwą.

Wszystkie półbuty ochronne, które Państwu oferujemy pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy wielką wagę przykładają nie tylko do wygody i komfortu, ale także do designu. Obuwie zakupione w NoRma z powodzeniem służą każdego dnia!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony