Czapki odblaskowe

Czapki odblaskowe BHP – z oświetleniem LED

Prezentujemy ciekawe i praktyczne czapki odblaskowe, ostrzegawcze oraz z oświetleniem LED! Wykonane są z materiałów w kolorze jaskrawym żółtym, pomarańczowym lub z włóknem odblaskowym, który wpleciony jest w strukturę dzianiny.

Niskie temperatury i ryzyko wychłodzenia organizmu to nie wszystkie zagrożenia jakie występują podczas pracy na zewnątrz jesienią, zimą i wczesną wiosną. Słaba widoczność, intensywne opady deszczu, gwałtowne zmiany pogody i szybciej zapadający zmrok sprawiają, że bezpieczeństwo pracownika jest zagrożone – zwiększa się ilość sytuacji niebezpiecznych oraz rośnie ryzyko wypadków. W celu poprawy widoczności osób znajdujących się w terenie stosuje się odzież ostrzegawczą BHP.

Do elementów odzieży ostrzegawczej BHP należy czapka robocza odblaskowa. W ofercie NoRma znajdują się ciekawe i praktyczne czapki, które z powodzeniem sprawdzają się w pracach w branży budowlanej i przemysłowej, u kierowców, mechaników i drogowców. Czapka B026 producenta Portwest to czapka ocieplana (ocieplina Insulatex), w 100% z akrylowej dzianiny, w której struktury zostało wplecione włókno odblaskowe. Widoczność pracownika zwiększa lamówka, która odbija padające światło. Czapka B028 i B029 tego samego producenta to czapki z dzianiny akrylowej w wyraźnych jaskrawych, fluorescencyjnych barwach – żółta i pomarańczowa. Elementem zwiększającym widoczność pracowników są zainstalowane na czapkach lampki LED. Z przodu biała, z tyłu czerwona, z opcją ustawienia jasnego, średniego lub pulsującego światła, sprawiają, że praca w warunkach trudnej widoczności związanej z warunkami atmosferycznymi, wieczorowo-nocną porą lub  słabym oświetleniem staje się bardziej bezpieczna. Baterie lampek można naładować przez USB lub ładowarkę do telefonów. Czapki odblaskowe dostępne są w rozmiarach uniwersalnych.

Bycie widocznym, to bycie bezpiecznym. Gdy zimno, gdy pada, gdy mgła lub szybko spada zmrok, warto o to zadbać. Czapki robocze ocieplane, które posiadamy w ofercie to sprawdzone, spełniające standardy, solidne produkty, które świetnie pełnią swoją rolę i w które warto wyposażyć swoich pracowników.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony