Kamizelki i bezrękawniki odblaskowe

Kamizelkę odblaskową zna każdy – dzieci zakładają je każdorazowo, gdy udają się na przedszkolne i szkolne wycieczki, dorośli posiadający samochody mają je w podstawowym wyposażeniu. Oprócz nich w kamizelkach poruszają się pracownicy na budowach, na drogach, w portach, w magazynach, w halach produkcyjnych i wielu innych miejscach, gdzie zwiększona widoczność jest konieczna dla zachowania względów bezpieczeństwa.

Kamizelki i bezrękawniki odbijające światło

Ta najbardziej znana i najczęściej stosowana kamizelka zwiększająca widoczność osoby noszącej to kamizelka siateczkowa. Prosty krój, zapięcie na rzepy, jaskrawy kolor i dwa odblaskowe pasy to jej znak rozpoznawczy. Kamizelki wykonane są z poliestru, materiału lekkiego i jednocześnie wytrzymałego i odpornego np. na drobne uszkodzenia mechaniczne. Siateczkowa struktura służy zapewnieniu wysokiej przepuszczalności powietrza. Są też inne kamizelki i bezrękawniki odblaskowe np. kamizelki Executive łączące lekkość standardowej kamizelki z walorami użytkowymi kurtki ostrzegawczej (liczne kieszenie, szlufki, miejsce na identyfikator) czy kamizelka odblaskowa ocieplana, która pełni kilka funkcji – zwiększa widoczność, służy identyfikacji i zapewnia komfort cieplny.

W ofercie sklepu Norma znajduje się kilka rodzajów kamizelek i bezrękawników odblaskowych. Proponujemy i te standardowe kamizelki odblaskowe siateczkowe, które nakłada się na każdą odzież (koszulki, kurtki), i te bardziej solidne, które z powodzeniem służą jako ubrania robocze. Ze względu na klimat w jakim mieszkamy na uwagę zasługuje kamizelka odblaskowa ocieplana – z wysoką stójką, z wodoodpornymi szwami, z regulowanym ściągaczami dołem i kieszeniami zamykanymi na suwak.

Wszystkie modele pochodzą od sprawdzonych producentów, zatem ich jakość jest wysoka (starannie dobrane materiały, nici), a wykonanie staranne. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kamizelki w różnych wersjach kolorystycznych dla różnych miejsc pracy.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5