Spodnie odblaskowe

Spodnie ostrzegawcze, podobnie jak pozostałe elementy okrycia wierzchniego pracownika tj. kurtki i bluzy odblaskowe pełnią zadanie ochronne (osłaniają w tym wypadku kończyny dolne przed zabrudzeniami, otarciami, w przypadku spodni ocieplanych przed działaniem niskiej temperatury, w przypadku spodni wodoodpornych – przed działaniem wilgoci) oraz zapewniają większą widoczność noszącemu je pracownikowi. Wszędzie tam, gdzie nie ma dobrego oświetlenia, gdzie pojawia się zagrożenie ze strony poruszających się maszyn lub pojazdów, pracownik może oprócz kurtki założyć odblaskowe spodnie i w ten sposób zwiększyć swoje bezpieczeństwo.

Spodnie robocze z odblaskami

Spodnie odblaskowe to spodnie, w których większość tkaniny stanowi tkanina w jaskrawym kolorze. Spodnie z odblaskami to spodnie, w których jaskrawa tkanina i odblaskowe pasy umieszczone są jedynie na nogawkach jako wstawki. Każdy z wymienionych modeli ma przemyślaną konstrukcję (gwarantującą m.in.pełną swobodę ruchów) i jest wykonany z trwałych  i wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają użytkowanie spodni przez długi okres czasu. W modelach, gdzie przeważa jaskrawa tkanina, niektórzy producenci pokusili się o zastosowanie plamoodpornych wykończeń. To bardzo praktyczne rozwiązanie, chociaż należy w tym miejscu wspomnieć, że wielokrotne pranie spodni zupełnie im nie szkodzi – fason i kolor zostaje ten sam. Modeli spodni odblaskowych i spodni z odblaskami jest całkiem sporo – każdy z pracowników może wybrać takie spodnie, które będą odpowiadały warunkom panującym w miejscach pracy i osobistym preferencjom pracownika.

NoRma oferuje dość spory wybór spodni odblaskowych roboczych i ochronnych. Są to modele, których producentami są firmy z wieloletnim i bogatym doświadczeniem w branży odzieżowej BHP. Wszystkie zaprezentowane spodnie są wysokiej jakości, starannie wykonane, mocne, trwałe, bardzo wygodne i komfortowe, funkcjonalne i dobrze zwiększające widoczność. Warto zajrzeć do naszego sklepu i osobiście się o tym przekonać.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony