Kurtki przeciwdeszczowe robocze

Praca wykonywana na zewnątrz nie zawsze odbywa się w idealnych warunkach pogodowych. Bywa, że powinności służbowe trzeba wykonać, gdy leje i wieje. Pracodawca, którego jednym z obowiązków regulowanych prawem jest zapewnienie odzieży ochronnej i roboczej, powinien zagwarantować pracownikom ubranie chroniące przed wiatrem i opadami atmosferycznymi.

Jako dostawca odzieży i akcesoriów BHP zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie pojawiły się płaszcze i kurtki ochronne przeciwdeszczowe. Płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem PPNP firmy  Reis  oraz kurtka przeciwdeszczowa KPD to pozycje, na które warto zwrócić uwagę. Obydwa okrycia są nieprzemakalne – płaszcz wykonany w 100% z poliestru, natomiast wodoszczelność kurtki gwarantuje tkanina, którą tworzy PCV (65%) i poliester (35%). Obydwa okrycia są trwałe – wykorzystane do uszycia okryć materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością. Obydwa nakrycia posiadają fason zapewniający maksymalną ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie umożliwiający swobodę ruchów oraz pracę w komfortowych warunkach. Zamknięcie na zamek, dodatkowe napy, szwy dodatkowo klejone od wewnątrz taśmami, zabezpieczającymi przed dostaniem się wody, ściągacze w rękawach lub rękawy zapinane na napy, umożliwiające regulację ich szerokości i doskonałą ochronę przed deszczem, troczki to nie wszystkie rozwiązania, o które zadbali producenci odzieży ochronnej. Warty uwagi jest system wentylacji na plecach, dzięki któremu osoby noszące kurtkę i płaszcz nie zaparzają się, nie pocą. W płaszczy istnieje możliwość schowania kaptura – gdy warunki pogodowe się poprawią, kaptur można zwinąć i schować w kołnierzu.

Kurtki przeciwdeszczowe BHP to konieczne wyposażenie każdego pracownika, którego może podczas pracy zaskoczyć nieprzyjemna pogoda. W NoRma kurtki przeciwdeszczowe pochodzą od sprawdzonego producenta odzieży roboczej, charakteryzują się nienaganną estetyką i są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony