Spodnie robocze

Spodnie robocze i ochronne

Bezpieczeństwo każdemu pracownikowi się należy, lecz każdemu według jego potrzeb. Pracownikowi umysłowemu potrzebne jest wygodne i ergonomiczne krzesło, pracownikowi wykonującemu fizyczną pracę odpowiednia odzież. Wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zabrudzenia, rozcięcia, napromieniowania, kontaktu skóry z wysokimi temperaturami, substancjami chemicznymi czy wirusami i bakteriami tj. na budowach, w warsztatach, na stanowiskach produkcyjnych, w laboratoriach wymagane jest noszenie ochronnych fartuchów, koszul, bluz, spodni.

Spodnie ochronne to ubranie do zadań specjalnych. Ponieważ ich zadaniem jest ochrona przed czynnikami stanowiącymi największe zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika (np. przed rozcięciem piłą mechaniczną), muszą być wykonane ze specjalnych materiałów i w zależności od przeznaczenia (kwasoodporne, antyprzecięciowe, nieprzemakalne) spełniać określone wymogi, normy BHP oraz posiadać certyfikaty bezpieczeństwa.

Spodnie robocze to spodnie do lżejszych zadań. Zazwyczaj uszyte z bawełny (zapewnia cyrkulację powietrza) lub  z bawełny i z domieszką materiałów syntetycznych zapewniają ochronę jedynie przed zabrudzeniami, obrażeniami i zranieniami.

Spodnie bhp powinny być dostosowane do charakteru pracy, do pracownika (nie za mała, nie za duża, nie ograniczająca ruchów), a przy tym funkcjonalne (np. z licznymi z kieszeniami), mocne i wytrzymałe. Producenci odzieży BHP starają się wyjść na przeciw potrzebom pracowników fizycznych różnych gałęzi przemysłu i dostarczyć spodnie, które zagwarantują i ochronę, i komfort podczas pracy. W tym celu stosują nowoczesne materiały, wykorzystują najnowsze technologie do produkcji, stosują nowe rozwiązania (potrójne przeszycia, wzmocnienia klinem) projektują różne modele (spodnie budowlane, bojówki, do pasa, letnie, szorty). My też zadaliśmy o potrzeby naszych klientów.

W ofercie naszego sklepu znajdują się męskie spodnie bhp, jak również wysokiej jakości oraz świetnie prezentujące się damskie spodnie robocze, coraz częściej wybierane przez nasze klientki. Posiadamy wiele modeli w różnych kolorach, wzorach, rozmiarach i cenach. Jeśli poszukujecie spodni roboczych i ochronnych wodoodpornych, o właściwościach antystatycznych, ostrzegawczych, ocieplanych dobrze trafiliście! W NoRma mamy szeroki wybór, a każdy egzemplarz spodni zachwyci Was jakością wykonania (współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi producentami), jakością materiału oraz praktycznością.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony