Spodnie robocze bawełniane

Bawełna pozwala na przepływ powietrza i daje skórze oddychać. Bawełna jest miękka, elastyczna i przyjazna w dotyku, nie drażni, nie wywołuje alergii. Bawełna chłonie wilgoć. Bawełna jest łatwa do utrzymania w czystości, jej włókna są odporne na działanie wysokiej temperatury i na rozciąganie. Naturalny materiał ma wiele zalet, dlatego jest on szeroko stosowany, także w produkcji odzieży ochronnej.

Nie tylko tekstylia

Sztuczne materiały posiadają wiele pożądanych cech – są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zastosowane w odzieży ochronnej gwarantują zabezpieczenie przed wieloma zagrożeniami. Nie są one jednak doskonałe, np. słabo przepuszczają powietrze, dlatego często w składzie bluz, kurtek, spodni można spotkać domieszki z naturalnych materiałów. Część odzieży, głównie tej przeznaczonej do pracy w ciepłych porach roku lub w pomieszczeniach, gdzie panuje wyższa temperatura, wykonana jest w 100% z bawełny. W proponowanym przez NoRma asortymencie na uwagę zasługują spodnie robocze bawełniane.

Spodnie ochronne bawełniane

Bawełna o gramaturze 300 g/m2 i wyższej to materiał wykorzystany m.in. w ogrodniczkach ochronnych SARA BOSMAN i w spodniach do pasa BRIXTON SPARK. Materiał, pomimo swojej grubości zapewnia swobodę ruchów, gwarantuje komfort noszenia i komfort termiczny, czyli wszystko to, na czym pracownikowi, oprócz ochrony zależy. Wysokiej jakości materiał sprawia, że spodnie robocze nawet po wielu praniach zachowają swój kształt oraz kolor. Dolna część garderoby ochronnej wyposażona jest (w zależności od modelu) w szereg udogodnień typu: liczne kieszenie, szlufki, regulacje obwodu i szelek. Spodnie robocze bawełniane zachwycają swoim wyglądem – mają modne fasony, kontrastowe przeszycia, są dostępne w wielu kolorach. Dzięki szerokiej ofercie, każdy kto ceni sobie naturalne materiały, a podczas pracy wygodę, komfort i bezpieczeństwo, znajdzie w naszym sklepie spodnie, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4