Spodnie robocze monterskie

Składanie maszyn, montowanie podzespołów, instalacja i uruchamianie urządzeń, diagnoza i usuwanie usterek wymagają wejścia do kanałów, kotłowni i innych pomieszczeń, wsunięcia się w szczeliny lub pod maszynę, podczas których pracownik narażony jest na zabrudzenia, otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Przed tymi zagrożeniami i ich następstwami ochronę monterom gwarantują spodnie robocze monterskie.

Spodnie ochronne monterskie

Spodnie monterskie muszą być mocne, to oznacza, że powinny być wykonane z materiałów trwałych, odpornych na rozerwania i przetarcia. Spodnie monterskie powinny być porządnie wykonane, to z kolei oznacza, że powinny być dobrze uszyte, posiadać wzmocnienia w newralgicznych miejscach (wzmocnione szwy) tj. krok, kolana. Spodnie monterskie powinny być komfortowe tzn. umożliwiać pełen zakres ruchów, nie uciskać, nie uwierać, posiadać wiele kieszeni na drobne elementy np. śrubki, na narzędzia i akcesoria niezbędne (miarka) i, rzecz dyskusyjna, zbędne do pracy (telefon). W naszej ofercie znajdują się spodnie ochronne monterskie, które spełniają powyższe wymagania.

Spodnie monterskie w NoRma

Oferujemy różne modele spodni – spodnie monterskie typu ogrodniczki oraz spodnie monterskie do pasa, zwykłe spodnie robocze (np. spodnie robocze do pasa SAPHIR SEVEN KINGS) i spodnie z certyfikatami (ogrodniczki ochronne LAHTI PRO z certyfikatem CE, norma EN ISO 13688), mamy spodnie modne i widoczne z daleka. Mamy wiele wzorów w różnych rozmiarach i w różnej kolorystyce. Spodnie posiadają wiele rozwiązań zapewniających komfort noszenia i komfort podczas pracy np. szlufki do pasa, regulowane szelki na rzepy, otwory wentylacyjne,.  Wszystkie spodnie są produktami pochodzącymi od producentów sprawdzonych i posiadających długoletnie doświadczenie w branży BHP, dlatego wierzymy, że zakupiony w naszym sklepie spodnie ochronne monterskie zapewnią ochronę, bezpieczeństwo i wygodę podczas użytkowania przez długi czas.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3