Odzież robocza ocieplana

Zimno nie wpływa korzystnie na organizm człowieka – w niskich temperaturach dochodzi do wyziębienia kończyn, wykonywanie czynności staje się trudne. Według badań przeprowadzonych przez Techniczny Uniwersytet Helsiński i Lawrence Berkeley National Laboratory efektywność pracy w chłodnych pomieszczeniach spada o 4%. By chronić zdrowie i życie pracowników wykonujących obowiązki na zewnątrz, gdy nadchodzi jesień i zima, gdy pracują w chłodniach lub nieogrzewanych pomieszczeniach, by zadbać o wydajność i komfort ich pracy, pracodawca winien zapewnić odpowiednią odzież.

Zimowe ubranie do pracy

Przed działaniem zimna chroni m.in. robocza kurtka zimowa, roboczy bezrękawnik ocieplany, ocieplane spodnie, polary. Wszystkie elementy garderoby wykonane są z materiałów gwarantujący komfort cieplny użytkownikowi – warstwę zewnętrzną zazwyczaj stanowi poliester, materiał wytrzymały, a jeśli pokryty PVC to zapewniający ochronę przed wsiąkaniem wody, warstwę środkową – ocieplinę stanowi materiał, który przepuszcza powietrze i pozwala odprowadzić pot, a warstwę wewnętrzną, czyli podszewkę – tafta. Odzież robocza zimowa to odzież solidna, nie zmieniająca fasonu nawet po wielokrotnym praniu. Posiada podwójne, wzmocnione szwy, dzięki którym przeszycia są naprawdę mocne – w ubraniach można swobodnie się poruszać i wykonywać wszystkie czynności, bez obaw, że gdzieś na przeszyciach powstaną pęknięcia. Ubrania robocze zimowe oprócz ochrony muszą gwarantować funkcjonalność, zatem w zależności od modelu, fasonu i wzoru wyposażone są w kaptury, kieszenie, gumki ściągające, regulacje na rzep.

W ofercie NoRma znajduje się odzież robocza zimowa męska i damska, szeroki wybór ubrań sprawia, że łatwo dobrać je w robocze zimowe komplety. Każde ubranie robocze zimowe,  które Państwu oferujemy charakteryzuje się wysoką jakością, starannym wykonaniem i nienagannym designem. Szeroki wybór wzorów i kolorów umożliwia każdemu wybór odpowiedniego ubrania dla siebie.

Jeśli waszym pracownikom potrzebne jest bardzo dobre ubranie robocze ocieplane nieprzemakalne, zapraszamy do nas!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony