Kurtki robocze ocieplane

Warunki pogodowe nie powinny, a w niektórych wypadkach wręcz nie mogą stanowić przeszkody w wykonywaniu obowiązków służbowych na zewnątrz. By zagwarantować pracownikowi bezpieczeństwo, komfort cieplny i ochronę przed deszczem, pracodawca powinien wyposażyć go w odpowiednio dobraną odzież roboczą, w tym w kurtkę zimową.

Kurtka robocza nie tylko na chłodne dni

Kurtka robocza zimowa w większości przypadków z wyglądu przypomina zwykłą kurtkę, lecz zwykła do końca nie jest. Po pierwsze każda wykonana jest z materiałów najwyższej jakości – ma to zapewnić odzieży trwałość, odporność na zniszczenia (rozdarcia, wytarcia), ma to zapewnić  i dobry wygląd, i komfort noszenia (nowoczesne materiały są lekkie, umożliwiają cyrkulację powietrza) i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Po drugie kurtka zimowa jest starannie wykonana – w każdym modelu zastosowano rozwiązania, które sprawiają, że kurtka chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (np. posiadają kaptur, który można odpiąć lub schować w kołnierzu, posiadają taśmowane szwy, wiaro szczelną osłonę na suwak) oraz jest  bardzo funkcjonalna (wyposażona w zaczepy, dużą ilość kieszeni).

Jeśli chodzi o kurtki ochronne zimowe sklep NoRma posiada w ofercie sporo modeli.  Są kurtki o stonowanych kolorach, są kurtki odblaskowe, są kurtki, które oprócz ochrony przed deszczem i wiatrem zapewniają odprowadzenie ładunków elektrostatycznych, są kurtki krótkie i dłuższe., o kroju obszernym lub przylegającym do ciała. Oferowane przez nas kurtki zimowe robocze męskie zwracają uwagę ciekawym designem (Moove DELTAPLUS, RADIAL PORTWEST), jakością wykonania – wszystkie modele pochodzą od sprawdzonych producentów.

Zachęcamy do poznania naszej oferty – jesteśmy przekonani, że kupiona u nas kurtka nie zawiedzie pokładanych oczekiwań.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony