Polary robocze

Odkąd został wynaleziony, cieszy się niesłabnącą popularnością. Oprócz dobrej izolacji cieplnej, charakteryzuje się dużą wytrzymałością, odpornością na rozciąganie, kurczenie, mechacenie się, działanie promieni słonecznych. Należy do materiałów hydrofobowych. Dzianina pełna zalet, polar, bardzo dobrze sprawdza się jako odzież wierzchnia, jako warstwa środkowa ubioru podczas chłodnych i zimnych pór roku, jako odzież robocza stąd też stała pozycja „bluza robocza polar” w ofercie NoRma.

Polary robocze, które proponujemy to wysokiej jakości damskie i męskie bluzy polarowe bhp. Bluzy zostały wykonane w 100% z poliestru o różnej gramaturze. Klasyczny krój, różne fasony (z wysoką stójką, z kapturem), różna kolorystyka i różne rozmiary sprawiają, że każdy, kto szuka ciepłej i komfortowej odzieży, znajdzie ją u nas. Wiele modeli posiada wzmocnienia, antypillingowe wykończenie, funkcjonalne zapięcia (zamek błyskawiczny w niektórych bluzach wiatroszczelne), ściągacze regulujące szerokość rękawów lub dołu bluzy (dzięki nim polar dopasowuje się do sylwetki użytkownika i nie utrudnia swobodnych ruchów), zapinane kieszenie, ozdobne lamówki- do każdego rodzaju pracy i potrzeb pracownika dobierzemy odpowiednia bluzę bez najmniejszego problemu. Tam, gdzie bezpieczeństwo pracownika zależy od widoczności (podczas pracy po zmroku lub w trudnych warunkach oświetleniowych), polecamy bluzy odblaskowe w żółtym lub pomarańczowym fluorescencyjnym kolorze, z czarnymi wstawkami i z pasami odblaskowymi.

Oferowane przez nas polary na budowę spełniają wymagane normy i standardy (np. pomarańczowa PORTWEST spełnia wszystkie wymagania brytyjskiej normy kolejową RIS 3279-TOM). Polary można dobrać do kolorów brandowych danej firmy oraz oznakować firmowym logo poprzez grawerowanie lub naniesienie haftu.

Chronią przez zabrudzeniem, przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi lub środowiskowymi w zakładzie pracy, które powodują utratę ciepła. Są trwałe, funkcjonalne, estetyczne i bardzo dobrej jakości. Warto w nie zaopatrzyć swoich pracowników.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty NoRma!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony