Torby robocze

Najbardziej komfortowe i przemyślne ubranie robocze, z wieloma kieszeniami i schowkami, nie daje możliwości zapakowania najpotrzebniejszych osobistych rzeczy (telefon komórkowy, chusteczki, dokumenty, klucze) lub przedmiotów niezbędnych do wykonywania pracy. Gdy kieszeni nie starcza, gdy wypchane po brzegi kieszenie przeszkadzają w pracy lub zagrażają zgubieniem umieszczonych w nich rzeczy, z pomocą przychodzi torba robocza męska. W końcu torby to akcesoria dedykowane nie tylko kobietom.

Praktyczna torba robocza to torba pojemna – pomieści niezbędne osobiste akcesoria, narzędzia, elementy odzieży (np. rękawice), drugie śniadanie. Praktyczna torba to torba dzielona na przegródki i komory – dzięki nim łatwiej utrzymać porządek w torbie i oddzielić przedmioty o różnym przeznaczeniu. Praktyczna torba to torba o mocnej konstrukcji – trwała, gruba, wytrzymała, która służy przez długi czas, nie ulegając pęknięciom, przetarciom i innym uszkodzeniom mechanicznym. Praktyczna torba robocza to torba komfortowa w użytkowaniu – wyposażona w łatwe zapięcie (najczęściej zamek), w pasek ułatwiający przenoszenie jej z miejsca na miejsce (torby robocze na ramię).

Torby robocze męskie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród zawodów, gdzie wymagana jest zmiana stroju (torba na ubrania robocze), przenoszenie narzędzi (torba robocza górnicza), gdzie część obowiązków wykonywana jest poza firmą, na zewnątrz. To niezbędny przedmiot ułatwiający  wykonywanie codziennej pracy.

W ofercie NoRma znajdą Państwo torby robocze będące produktami firm zaopatrujących przedsiębiorstwa na całym świecie w odzież i akcesoria z zakresu BHP. Proponowane przez nas torby, niezależnie od pojemności modeli (torby duże, torby małe typu nerki i saszetki robocze) wykonane są z materiałów wysokiej jakości (zdecydowana większość toreb wykonana jest ze 100% poliestru) – wodoodpornych, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia. Ich doskonały wygląd i funkcjonalność sprawiają, że torby stanowią świetne uzupełnienie wyposażenia pracownika – umożliwiają mu komfortową pracę.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.