Nerki i saszetki robocze

Saszetka to torebka na pasek z zadziwiająco długą historią – skórzaną nerkę odkryto bowiem w jednym ze zlodowaciałych bloków liczącym około 5 tyś. lat. W torebce znajdowały się prymitywne narzędzia, groty strzał, suszone owoce. W poźniejszych czasach chowano w saszetkach pieniądze, chusteczki i inne podręczne przedmioty. We współczesnych torebkach na pasek znajdują się również rzeczy pierwszej potrzeby, które warto mieć pod ręką, a których nie można upchnąć do kieszeni – klucze, telefon, karty płatnicze, dokumenty.

O popularności saszetki zadecydowało kilka względów – jej niewielkie rozmiary, pojemność,  funkcjonalność (wyposażenie w kieszenie i przegródki) oraz bezpieczeństwo (saszetkę nosi się z przodu, co pozwala mieć kontrolę nad jej zawartością). Nic więc dziwnego, że saszetka zawojowała ulice, turystykę i sport oraz że pojawiła się w akcesoriach roboczych.

Saszetka robocza, nerka robocza to jedna z propozycji NoRma dla pracowników ceniących wygodę, komfort i bezpieczeństwo. Saszetki nie umożliwiają zapakowania dużej ilości rzeczy, ale pozwalają zabrać ze sobą te najpotrzebniejsze, osobiste lub służące wykonywaniu obowiązków służbowych. Torby robocze na pasek w zdecydowanej większości wykonano w 100% z poliestru, co sprawia, że są wytrzymałe, trwałe, odporne na uszkodzenia oraz chronią zawartość przed wilgocią. Saszetki zamykane są na zamek – umożliwia to szybkie zamknięcie torebki i łatwy dostęp do przedmiotów umieszczonych w kieszeniach i przegródkach. Saszetki posiadają regulowany pasek, dzięki któremu można dopasować obwód torebki do talii. Z całą pewnością można stwierdzić, że to rozwiązanie wygodniejsze niż plecak – saszetka nie krępuje ruchów, nie uciska brzucha, umożliwia zabranie ze sobą niezbędnych przedmiotów bez zajmowania rąk, umożliwia łatwy dostęp i kontrolę nad zawartością. Saszetki robocze nie kosztują zbyt wiele, a stanowią bardzo dobre uzupełnienie stroju roboczego, dlatego warto rozważyć wyposażenie pracowników właśnie w taką torebkę.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.