Rękawice bawełniane i z nakropieniem

Rękawice robocze z nakropieniem

Rękawic roboczych jest całe mnóstwo. Jedne chronią tylko przed zabrudzeniem ciałami stałymi, inne przed działaniem cieczy, jeszcze inne przed wpływem wysokiej lub niskiej temperatury. Jedne są cienkie i zwiewne (np. znajdujące się w naszej ofercie rękawice ochronne bawełniane RWKB, które służą jak wkład do innych rękawic), inne grube i długie. Jedne są gładkie, inne we wzorki np. w kropeczki.

Rękawice robocze nakrapiane to rękawiczki, na których powierzchni znajdują się małe kropeczki z PCV. Ich zadaniem jest wydłużenie trwałości rękawiczki, ale podstawowym zadaniem jest zwiększenie przyczepności – kropki z tworzywa sztucznego sprawiają, że w rękawiczkach z przędzy bawełnianej, poliestrowej i nylonowej nie ślizgają się narzędzia i produkty, zatem świetnie sprawdzają się we wszystkich pracach związanych m.in. z obróbką materiałów, transportem i magazynowaniem. Nakropienie na rękawiczkach może być jedno- lub dwustronne.

W naszej ofercie znajdują się rękawiczki bawełniane z nakropieniem jednostronnym w kolorze czarnym, niebieskim i żółtym. Producent Reis zadbał o to, by rękawiczka była nie tylko przewiewna, ale także rozciągliwa i trwała, dlatego w jej składzie oprócz bawełny znajduje się 25% poliestru. Rękawice bardzo dobrze przylegają do dłoni, a dzięki wykończeniu ściagaczem nie  zsuwają się z niej.

Rękawice bawełniane z mikronakropieniem to świetne rozwiązanie dla pracowników, którzy chcą chronić swoje dłonie i nadgarstki przed zabrudzeniem i lekkimi obrażeniami a jednocześnie zachować manualność i dobrą przyczepność.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6