Rękawice skórzane i wzmacniane skórą

Nie ma to jak skóra – materiał to naturalny, trwały, odporny na ścieranie, mocny, elastyczny, paroprzepuszczalny. Nic więc dziwnego, że rękawice robocze skórzane i rękawice robocze wzmacniane skórą stanowią przedmiot zainteresowania pracowników zatrudnionych w w budownictwie, ogrodnictwie, przemyśle stolarskim, na magazynach, wykonujących manualne prace z wykorzystaniem narzędzi.

Nie jest to materiał niezniszczalny, ale odpowiednio pielęgnowany i traktowany (skóra nie wszystko lubi) posłuży przez długi czas. Nie straszne mu zadrapania, przetarcia, cięcia nie grożą  mu rozdarcia i ścieranie, rękawice skórzane męskie robocze stanowią zatem świetną ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami. Pomimo tego, że poszczególne rodzaje skór charakteryzują się innymi unikalnymi właściwościami np. rękawice robocze z koziej skóry są delikatne i miękkie, z kolei rękawice robocze ze skóry bydlęcej świetnie sprawdzą się podczas ciężkich prac, kompletnie nie sprawdzą się one w pracach wykonywanych w środowisku mokrym, pracach wykonywanych w ekstremalnych warunkach temperaturowych czy w środowiskach chemicznie agresywnych.

W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości rękawice robocze skóra kozia. Część chwytna została wykonana z jednego kawałka skóry, co sprawia, że rękawice są naprawdę trwałe. Część wierzchnią stanowi mieszanka bawełny z elastanem, co sprawia, że rękawice są bardzo przewiewne i dłonie się w nich nie pocą. To produkty czołowych producentów odzieży i akcesoriów BHP, zatem nie tylko są komfortowe w noszeniu, nie tylko zapewniają ochronę podczas wykonywania obowiązków służbowych (posiadają stosowne certyfikaty i spełniają normy EN420 i EN388), ale także dobrze wyglądają. By rękawice właściwie  i skutecznie spełniały swoje zadanie, muszą być dobrze dopasowane do rozmiaru dłoni – w naszym sklepie to nie problem – mamy rękawice w wielu rozmiarach, niektóre modele posiadają elastyczny ściągacz z zaczepem na rzep.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony