Rękawice robocze ocieplane

Rękawice robocze ocieplane

Skuteczną ochronę dłoni i dłoni wraz z nadgarstkami przed zabrudzeniami, skaleczeniami, przed kontaktem z substancjami chemicznymi i innymi niebezpiecznymi dla zdrowia substancjami w sezonie jesiennym, zimowym i wczesnowiosennym, gdy temperatura za oknem jest niska a obowiązki służbowe trzeba wykonać na zewnątrz gwarantują rękawice robocze ocieplane.

Ciepłe rękawice na budowę lub do prac związanych z transportem wcale nie są wielkie, grube i nie krępują ruchów. Gabaryty rękawic ocieplanych być może są nieco większe niż zwykłych rękawic, ale wykorzystane do ich wykonania materiały (najprostsze modele wykonane są z dzianiny powleczonej gumą) sprawiają, że oprócz tego, że rękawiczki bhp ocieplane zapewniają komfort termiczny, umożliwiają także chwyt i wykonywanie prac.

Rodzajów ocieplanych rękawic jest bardzo dużo – prawie każdy z wiodących producentów odzieży roboczej posiada je w swojej ofercie. My, w NoRma, postawiliśmy na propozycje sprawdzonych wytwórców tj. Reis, Lahti. Pracownicy, którzy chcą chronić dłonie przed chłodem mogą wybierać spośród modeli wykonanych z wysokiej jakości przędzy akrylowej powleczonych lateksem o porowatej strukturze. Pracownikom wykonującym prace mechaniczne, prace na budownictwie czy w przemyśle ciężkim dla ochrony dłoni i nadgarstków proponujemy rękawice ocieplane kożuszkiem wzmacniane skórą bydlęcą. Kierowcom i drogowcom z kolei, dla których oprócz komfortu użytkowania i ciepła ważna jest widoczność – rękawice, których część wierzchnia wykonana jest ze spandexu we fluorescencyjnym kolorze seledynowym.

Szukasz rękawic roboczych ocieplanych dobrej jakości, które zapewnią ciepło Twoim dłoniom i nadgarstkom a przy tym umożliwią pracę? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony