Ogrodniczki antystatyczne

Wyładowania, iskry, pożary, wybuchy, uszkodzenia urządzeń elektronicznych – to zagrożenia, których należy unikać w branżach m.in. chemicznej, farmaceutycznej, elektronicznej, spawalniczej. Do ochrony przed nimi służy odzież antystatyczna (odprowadzająca w bezpieczny sposób ładunek zgromadzony na ludzkim ciele) i trudnopalna (chroniąca przed poparzeniami), w tym ogrodniczki.

Ogrodniczki trudnopalne

Na pierwszy rzut oka wyglądają jak normalne spodnie z klapą i szelkami. Typowy dla ogrodniczek krój, kilka wpuszczanych kieszeni, regulowane szelki. Niezwykłe są jednak ich nici – antystatyczne z włóknem węglowym odpowiedzialne właśnie za rozproszenie ładunku i trudnopalny materiał, który nie zajmie się ogniem i ochroni przed jego skutkami kończyny dolne i przednią część tułowia. Te niezwykłe spodnie przeznaczone dla specjalistów są przez nich poszukiwane i chętnie wybierane ze względu na komfort użytkowania. Ogrodniczki antystatyczne są spodniami wygodnymi, z możliwością dopasowania do sylwetki, wyposażonymi w kieszenie, w których można przenosić osobiste drobiazgi bądź niezbędne w pracy akcesoria o niewielkich rozmiarach. Wysokiej jakości materiały i staranne wykonanie sprawiają, że fason i kolor spodni nie ulega zmianie pomimo intensywności użytkowania i wielokrotności prania.

W naszej ofercie znajdują się ogrodniczki antystatyczne i trudnopalne. Model ogrodniczki ochronne Chemik to spodnie, których skład tworzy 64% poliestru, 34% bawełny i 1% nici antystatycznej. Uniwersalne ze względu na krój i kolor spodnie (szary) są cenione za funkcjonalność – posiadają kilka kieszeni krytych patkami, regulowane szelki, a na nogawkach  znajdują się naszyte taśmy odblaskowe o szerokości 2,5 cm. Ogrodniczki Chemik to produkt wysokiej jakości – ich producent od wielu lat dostarcza odzież ochronną i roboczą, która chroni zdrowie i życie pracownika wszędzie tam, gdzie występują poważne zagrożenia.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2