Bluzy odblaskowe

Wszyscy pracownicy wykonujący obowiązki służbowe w warunkach ograniczonej widoczności, po zmierzchu, w obrębie pasa drogowego, na placach budowy, na stacjach benzynowych muszą być wyposażeni w odzież odblaskową, która zapewni im bezpieczeństwo. Wśród odzieży która odbija światło, oprócz najpopularniejszych kamizelek, kurtek i spodni, znajdują się także bluzy robocze odblaskowe.

Bluzy ostrzegawcze

Gdy za zimno na koszulkę i za ciepło na kurtkę, bardzo dobrym rozwiązaniem jest bluza. Łatwo zakładane, bo wciągane przez głowę lub zapinane na suwak są lubianym elementem garderoby, stąd też producenci odzieży ostrzegawczej zadbali o różnorodność fasonów – osłonę przed deszczem i wiatrem zapewni bluza odblaskowa z kapturem, przed chłodem bluza odblaskowa ze stójką, funkcjonalność zapewni bluza z dużą ilością kieszeni. Bluzy ostrzegawcze dostępne są w kolorach żółtym i pomarańczowym i mogą posiadać, w zależności od modelu, dodatkowe wstawki odblaskowe.

W ofercie naszego sklepu znajdują się bluzy ostrzegawcze pochodzące z kolekcji producentów, którzy specjalizują się w projektowaniu i szyciu odzieży odblaskowej. Modele, które prezentujemy zasługują na uwagę ze względu na bardzo dobrą jakość i staranność wykonania. Bluza robocza odblaskowa LAHTI PRO to bluza o wysokiej klasie widzialności, posiadająca Certyfikat CE oraz spełniająca normę EN ISO 13688. Wykonana z mieszanki bawełny i poliestru charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością, zapewnia użytkownikowi komfort cieplny. Bluza ochronna odblaskowa SARA DROGOWIEC to z kolei bluza ceniona przez pracowników za lekkość, wygodę noszenia, trwałość. Bluza zapewnia i dobrą widoczność (dostępna w kolorze żółtym i pomarańczowym, posiada odbijające światło pasy), i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi np. wiatrem (posiada wbudowaną plisę).

Kompletując garderobę pracownika, który musi być widoczny o każdej porze dnia i nocy, warto pamiętać o bluzie. Lekka, poręczna i wygodna zawsze się przyda i sprawdzi, szczególnie jeśli jest dobrej jakości.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3