Koszule robocze

Flanelowa i w kratę – koszule robocze są nieodłącznym elementem odzieży pracowników w wielu branżach i zawodach. I choć tę wspomnianą widuje się najczęściej, są też innego rodzaju koszule noszone w zakładach pracy – ocieplane, na lato, ochronne.

Koszule do pracy

Koszule robocze są wykonane z różnych materiałów (bawełna, poliester, elastan, syntetyczne włókna) w zależności od wymagań danej pracy. Tam, gdzie chłodno lub prace wykonywane są na zewnątrz sprawdza się koszula flanelowa robocza. Tam, gdzie panują niskie temperatury – koszule robocze ocieplane. Tam, gdzie ciepło, sucho – koszula robocza bawełniana. Właściwie dobrany rodzaj koszuli ma wpływ na komfort noszenia. Koszule robocze męskie projektowane są z myślą o wygodzie i jednocześnie o trwałości, bo intensywność użytkowania i częstotliwość prania tej części garderoby jest wysoka.

Komfortowe i trwałe

Dobry materiał, dobry krój – co jeszcze sprawi, że komfort użytkowania koszuli będzie maksymalny? Zapinane na guziki kieszonki ułatwiające przechowywanie narzędzi czy dokumentów. Możliwość regulowania szerokości nadgarstków. Możliwość podwinięcia i podpięcia rękawów. Możliwość ochrony przed czynnikami ryzyka występującymi w miejscu pracy (np. przed przed ciepłem promieniującym i konwekcyjnym).

Dziś koszula robocza to nadal koszula robocza w kratę, ale już nie tylko w grubą i czarną. Są modele koszul w kratkę drobna i kolorową, nie wyglądające jak odzież robocza. Są też modele jednolite, pozbawione wzorów. Wiele firm decyduje się na personalizację ubrania poprzez dodanie logo, nazwy firmy czy imienia pracownika. To nie tylko buduje zespół, ale także zwiększa profesjonalizm.

Zaprezentowane przez nas modele z powodzeniem służą pracownikom w ochronie przed czynnikami zewnętrznymi, ale także pełnią rolę praktyczną i estetyczną w środowisku pracy. Każdy z użytkowników, niezależnie czy zatrudniony w magazynie, czy w transporcie, czy w branży budowlanej będzie z koszuli zakupionej u nas zadowolony.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4