Spodnie robocze damskie

Pracują fizycznie panowie, pracują fizycznie panie. Płeć piękna także wymaga zagwarantowania bezpieczeństwa i ochrony przed czynnikami mogącymi spowodować uszczerbek na zdrowiu lub zagrażającymi życiu, co oznacza konieczność zapewnienia jej odpowiedniej odzieży. W NoRma BHP zadbaliśmy o to, by nasze klientki mogły zaopatrzyć się w wygodne i komfortowe bluzy, kurtki, buty i spodnie.

Spodnie ochronne damskie

Kobiety cenią sobie wygląd w każdym stroju, także roboczym i ochronnym. Wiedzą o tym producenci odzieży BHP, dlatego spodnie robocze damskie dostępne są w wielu modnych modelach m.in. robocze bojówki damskiespodnie robocze damskie rurki, ogrodniczki, do pasa. Różnorodność wzorów i rozmiarów pozwala na dobranie spodni zgodnych z wymogami, preferencjami oraz optymalnie dopasowanych. Komfort użytkowania spodni zwiększają zastosowane materiały np. bawełniane spodnie robocze cienkie świetnie sprawdzą się w porze letniej oraz na stanowiskach, gdzie panuje wysoka temperatura, natomiast spodnie wykonane z bawełny i tworzywa sztucznego będą doskonałym rozwiązaniem na stanowiskach, gdzie występuje konieczność ochrony np. przed zabrudzeniem.

W naszej ofercie znajdują się spodnie ochronne damskie do pasa pierwszorzędnej jakości, funkcjonalne, o atrakcyjnym wzornictwie. Na uwagę zasługują czarne spodnie ochronne na gumce – model GYMMER producenta REIS świetnie sprawdza się nie tylko w pracy, ale także w warunkach domowych. Model FRAULAND tego samego producenta to spodnie w kolorze szarym z pomarańczowymi wstawkami, wzmocnione, wyposażone w  sześć poręcznych kieszeni. Mocne i trwałe spodnie MACH2 od Delta Plus dostępne są w trzech kolorach. Posiadamy spodnie w wielu rozmiarach, dlatego wierzymy, że każda klientka znajdzie w naszym sklepie spodnie, które nie tylko zapewnią jej ochronę i komfort pracy, ale sprawią, że będzie się czuła kobieco i modnie podczas wykonywania służbowych obowiązków.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4