Odblaskowe kurtki softshell

Tkanina soft-shell, dzięki swojej konstrukcji, stanowi skuteczną ochronę przed niskimi temperaturami, wiatrem i deszczem. Materiał znakomicie nadaje się na okrycie wierzchnie na każdą porę roku, dlatego odzież z niego uszyta znalazła zastosowanie praktycznie we wszystkich dziedzinach życia. Korzystają z niej zwykli ludzie, korzystają sportowcy, korzystają pracownicy, stąd też rodzajów odzieży jest całe mnóstwo. Nikogo nie zdziwi więc fakt, że jest też soft-shell odblaskowy.

Odblaskowy soft-shell

To tkanina w jaskrawym żółtym lub pomarańczowym kolorze, która przyciąga uwagę i sprawia, że osoba nosząca go jest w ciągu dnia widoczna z daleka. Taki rodzaj tkaniny jest wykorzystywany do szycia odzieży ostrzegawczej np. kurtek, spodni, kamizelek itp., na której dodatkowo naszywane są pasy fluorescencyjne o szerokości 5 cm odbijające światło i zapewniające widoczność po zmroku.

Kurtki z odblaskowego soft-shellu

Są bardzo przez użytkowników lubiane ze względu na doskonałą ochronę (poliester o gramaturze 245 + 5 g/m2 lub większej pokryty impregnatem DWR, laminowane warstwy lub konstrukcja trzywarstwowa z membraną) i funkcjonalność. Kurtki odblaskowe soft-shell dla pracowników charakteryzują się dużą trwałością, odpornością na uszkodzenia i zabrudzenia oraz posiadają szereg udogodnień – niektóre z modeli posiadają odpinane rękawy (2 w 1), kaptur, regulację szerokości dołu kurtki za pomocą specjalnego ściągacza, wydłużony tył, kieszenie zamykane na suwak.

Sklep NoRma posiada w ofercie różne modele kurtek odblaskowych soft-shell – kurtki ostrzegawcze, spełniające normy EN 13688 , EN ISO 20471:2013/A1:2016 i kurtki robocze przeciwdeszczowe. Zachęcamy do poznania naszych propozycji z kilku względów – po pierwsze są to propozycje sprawdzonych firm producenckich. Po drugie – posiadają atrakcyjne ceny w stosunku do jakości. Po trzecie – prezentowane modele zostały wybrane w taki sposób, aby każdy poszukujący znalazł taką kurtkę, która spełni wszystkie oczekiwania.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony