Bluzy robocze

Przydaje się, gdy na koszulkę już dawno za zimno, koszula już też nie zapewnia optymalnego komfortu cieplnego, a w kamizelce marzną ręce. Bluza robocza to niezbędny element odzieży pracownika – ochronny, praktyczny i reprezentacyjny.

Bluzę warto wybrać starannie, co oznacza, że w pierwszej kolejności powinna być ona dostosowana do warunków i zagrożeń występujących w miejscu pracy – jeśli dla spawacza to trudnopalna, jeśli dla pracowników budowy to bluzy odblaskowe, które poprawią jego widoczność i zwiększą bezpieczeństwo. Bluzy ochronne muszą posiadać stosowne certyfikaty i spełniać wymagania określone w normach. W dalszej kolejności istotną rolę odgrywa materiał, z jakiego bluza została wykonana – bawełna umożliwi oddychanie i zapobiegnie poceniu się, poliester sprawi, że odzież będzie trwała i lekka, innowacyjne tkaniny zapewnią właściwości ochronne. I funkcjonalność – o niej nie wolno zapominać. Producenci odzieży bhp dostarczają najróżniejsze modele – bluza robocza z kapturem, bluza z podwyższonym kołnierzem, bluza z odpinanymi rękawami, bluza z dużą ilością kieszeni (na telefon, długopis, dokumenty i inne potrzebne akcesoria), z przedłużonym tyłem, z dodatkową wentylacją – wybór jest ogromny.

I my zadbaliśmy o to, by najbardziej wymagający klient mógł zrealizować swoje potrzeby w naszym sklepie. W ofercie NoRma dostępne są ochronne bluzy bhp, bluzy robocze męskie z kapturem, bluzy bawełniane w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Wszystkie zaprojektowane i uszyte z myślą o ergonomiczności, o zapewnieniu maksymalnej swobodzie ruchów (ma to ogromne znaczenie w pracy fizycznej), o łatwości utrzymania w czystości i możliwości długiego użytkowania (nawet po wielokrotnym praniu zachowują fason i kolory). Z naszej oferty mogą skorzystać także Panie poszukujących okryć zapewniających wysoki komfort użytkowania.

 

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony