Spodnie robocze jeansowe

Żaden ubiór nie zrobił tak szybkiej i tak długiej kariery jak spodnie jeansowe. Wielki Yves Saint Laurent wzdychał: „Jedyne czego w życiu żałuję, to tego, że nie wynalazłem dżinsów”. Bo spodnie początkowo zaprojektowane dla poszukiwaczy złota noszone są po dzień dzisiejszy przez małych i dużych, przez kobiety i mężczyzn, przez dyrektorów i pracowników. Ci ostatni mogą nosić spodnie jeansowe także podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Spodnie ochronne jeansowe

Za wytrzymały materiał, za wytrzymałe charakterystyczne żółte nici, za wygodny krój i za to, że na spodniach nie widać zabrudzeń cenili jeansy m.in. górnicy, pracownicy portów. Wytrzymałość, swobodny wygląd, dobre dopasowanie, które gwarantuje swobodę ruchów i tym samym komfort pracy sprawiają, że dziś po spodnie jeansowe sięgają pracownicy zarówno sektora usługowego (sprzątanie, obsługa sklepów) jak i technicznego (monterzy, elektrycy). W naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć.

Postawiliśmy na spodnie od sprawdzonych producentów. Wysoka jakość wykonania i wysokiej jakości tkanina jest gwarancją tego, że otrzymacie Państwo spodnie, które będziecie użytkować przez długi czas – sprawdzą się w trudnych warunkach i nie stracą fasonu oraz koloru podczas wielokrotnego prania. Spodnie robocze jeansowe SLIM L40510 to model, który docenią pracownicy poszukujący spodni wyjątkowo odpornych, bowiem spodnie te posiadają wzmocnione szwy, wzmocnione kieszenie, kolana oraz dodatkową możliwość ochrony kolan poprzez włożenie ochraniaczy. Model L40518 LAHTI PRO to model, który docenią monterzy – duża ilość kieszeni oraz szlufek sprawia, że wszystko to, co najbardziej potrzebne w pracy można mieć zawsze przy sobie. Proponujemy też krótkie spodnie jeansowe – spodenki ochronne zagwarantują komfort pracy w letnie dni.

Różne modele, wiele rozmiarów – w NoRma znajdziecie spodnie, które zapewnią Wam ochronę (spełniają wymagane normy), komfort pracy i nowoczesny wygląd!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie jednego wyniku