Ogrodniczki robocze

Ogrodniczki robocze – męskie i damskie

Pierwszy raz zostały uszyte pod koniec XIX wieku przez francuską rodzinę, która chciała stworzyć strój do pracy praktyczny, ale i gustowny. Od początku służyły jako odzież robocza (moda w kolejnym wieku wyprowadziła je na ulicę), głównie wykorzystywali je ogrodnicy (choć pomysł na tego rodzaju spodnie w pracy podchwycili także rolnicy i budowlańcy), stąd wzięła się ich nazwa. Charakterystyczne spodnie na szelkach, z klapą na torsie, z licznymi głębokimi kieszeniami świetnie nadawały się do pracy, a przy tym były wygodne i trwałe (szyto je z grubego jeansu i płótna). Pomimo upływu lat, zmian w trendach oraz pojawianiu się innych modeli spodni, ogrodniczki na stałe zagościły w kategorii „odzież robocza”.

Spodnie ogrodniczki robocze to spodnie nie tylko wygodne, ale także zapewniające komfort pracy i bezpieczeństwo. Ponieważ chętnie sięgają po nie pracownicy różnych branż, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie pojawiły się modele, które nadają się do pracy w różnych warunkach.

Ogrodniczki bhp ocieplane to propozycja dla pracowników, którzy swoje obowiązki wykonują w pomieszczeniach chłodnych lub na zewnątrz, gdy panuje niska temperatura. Ogrodniczki ochronne odblaskowe z pewnością zwrócą uwagę drogowców, kierowców i pracowników innych branż, gdzie bezpieczeństwo zależy od dobrej widoczności.

Posiadamy spodnie w wielu interesujących wzorach, fasonach i kolorach. Wybierając model dla siebie, dla pracy w konkretnych warunkach warto wziąć pod uwagę rodzaj i jakość materiału, rodzaj przeszyć, zabezpieczenia szwów i nogawek przed rozpruciami, wzmocnienia na kolanach, możliwość regulacji szelek oraz dostępność kieszeni.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony