Krótkie spodenki robocze

Najlepszym sposobem ochrony kończyn dolnych są spodnie z długimi nogawkami. Ale gdy żar leje się z nieba, a w regulaminie pracodawcy nie adnotacji o zakazie (przepisy BHP nie zabraniają), jeśli na danym stanowisku nie występują inne zagrożenia niż możliwość zabrudzenia prywatnych ubrań, zamiast podwijać nogawki w długich spodniach w celu ochłody, lepiej założyć krótkie spodenki robocze.

Dla ochłody i wygody

Spodnie robocze krótkie wykonane są z materiałów bądź ich mieszanek (bawełna, poliester, elastan) gwarantujących trwałość, dużą przewiewność, komfort noszenia. Tkaniny są lekkie oraz przyjemne w dotyku, nie powodują otarć skóry i nie wywołują rekacji alergicznych. Fason z nogawkami sięgającymi połowy uda zapewnia dużą swobodę ruchów, co jest niezwykle ważne na stanowiskach o dużej aktywności fizycznej. Krótkie spodnie dodatkowo posiadają szereg cech, które sprawiają, że są one funkcjonalną częścią odzieży roboczej – w zależności od modelu wyposażone są w różną ilość kieszeni, oczka na klucze, wszywki identyfikacyjne, szlufki na pasek i narzędzia, regulacje, dzięki którym można je łatwiej dopasować do sylwetki. Coraz większą popularność wśród pracowników (także wśród kobiet) szorty robocze zawdzięczają bardziej atrakcyjnemu i stylowemu wyglądowi – niektóre modele wcale nie wyglądają jak spodnie przeznaczone do wykonywania obowiązków służbowych.

Krótkie spodenki robocze damskie

Panie również mogą założyć do pracy krótkie spodnie robocze. Modele przeznaczone dla nich wyróżniają się dopasowanym kobiecym krojem i większym wyborem kolorystyki. Poza tym są tak samo funkcjonalne, trwałe i przewiewne.

W ofercie naszego sklepu znajdują się krótkie spodenki robocze i ochronne (odblaskowe lub z elementami odblaskowymi zapewniającymi większą widoczność). Wszystkie modele pochodzą z kolekcji sprawdzonych producentów odzieży BHP, dlatego polecamy je z czystym sumieniem. Ich staranne wykonanie i niebanalny wygląd sprawią, że każdy pracownik znajdzie odpowiedni model dla siebie i będzie czuł się podczas pracy komfortowo nawet w tropikalnych warunkach.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony