Odzież robocza damska

Kiedy płeć piękna wywalczyła równouprawnienie i kobiety pojawiły się na „męskich” stanowiskach pracy, stało się oczywiste, że będą potrzebowały odpowiedniej odzieży. Nie  za szerokiej, nie za dużej, nie w jednym stylu, nie w jednym kolorze. Producenci ubrań roboczych nie zawiedli i dostarczają damską odzież bhp, która spełnia i ich wymagania, i wymagania określone przepisami.

Odzież do pracy dla pań

Asortyment jest bardzo szeroki – panie mogą przebierać w dużej ilości odzieży – koszulki z krótkim rękawem, z długim rękawem, koszulki termoaktywne, tuniki, bluzy polarowe, bluzy z kapturem, bluzy ochronne, kurtki ocieplane, kurtki softshsell, kalesony, spodnie do pasa, ogrodniczki , skarpety (równie bogaty wybór mają w akcesoriach i modelach obuwia). Oprócz tego, że odzież robocza damska zapewnia ochronę podstawową lub specjalistyczną, zapewnia komfort użytkowania, daje również komfort w postaci możliwości dobrego wyglądu podczas pracy.

W naszym sklepie ubrania robocze damskie są i jesteśmy przekonani, że nasz wybór propozycji jest ciekawy oraz warty uwagi. Po pierwsze dlatego, że jakość ubrań jest najwyższa – producenci, z którymi współpracujemy, stosują materiały najwyższej jakości (przewiewnych, elastycznych i miękkich), poza tym dokładają wszelkich starań do wykonania każdego elementu garderoby. Po drugie, kolorystyka ubrań jest zróżnicowana – odzież do pracy nie jest ciemna i ponura, ale może być zielona, biała, fioletowa (chyba że pracodawca odgórnie, w ramach budowania marki, narzucił jednakowy kolor lub zestaw kolorów dla wszystkich). Po trzecie, prezentujemy różne fasony odzieży, po to, by każda z pań mogła wybrać odpowiednią odzież dla siebie – niebanalną i dostosowaną do kobiecej sylwetki. I na koniec jeszcze jedno – tę doskonałą pod względem estetycznym użytkowym odzież można nosić nie tylko w pracy – elementy damskiej garderoby świetnie sprawdzają się poza nią.

Poszukujesz odzieży roboczej damskiej? NoRma Cię ubierze!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4