Spodnie robocze 2w1

Spodnie robocze to bardzo ważna część garderoby pracownika – to one osłaniają nogi, to od nich zależy swoboda ruchu i komfort pracy. Niewygodne czy niefunkcjonalne spodnie są źródłem dyskomfortu, frustracji, a czasem bólu. Wybór właściwych spodni jest więc bardzo ważny, równie ważny co wybór właściwych butów, a dzięki szerokiemu asortymentowi w NoRma, nie jest trudny.  Tym bardziej, gdy poradą służą profesjonaliści. Wśród pozycji wartych uwagi znajdują się spodnie robocze 2 w 1.

Dwa modele spodni roboczych w jednym

Spodnie robocze 2 w 1 to spodnie bardzo funkcjonalne – dzięki odpinanym nogawkom w jednej chwili z długich spodni otrzymamy spodenki. To praktyczne rozwiązanie, sprawdzające się wiosną i latem, gdy pogoda jest bardzo kapryśna i potrafi zaskoczyć w jedną lub w drugą stronę. W połączeniu z innymi użytecznymi cechami tj. trwałość, wytrzymałość, wyposażenie w liczne kieszenie i szlufki, spodnie robocze 2 w 1 są warte uwagi.

W naszej ofercie spodni 2 w 1 znajdują się spodnie ochronne LH-PEAKER 2 w 1. To spodnie uszyte z materiału, którego skład stanowi poliester i bawełna. Poliester sprawia, że spodnie charakteryzują się wytrzymałością na przetarcia, rozdarcia, wytarcia i bardzo dobrą odpornością na działanie smarów, olejów, bawełna zaś, że są przyjemne w dotyku i zapewniają cyrkulację powietrza. LH-PEAKER 2 w 1 to model do pasa, który gwarantuje komfort podczas pracy – posiada wiele kieszeni (2 boczne, 2 tylne, 2 na narzędzia, kieszenie na nogawkach, na telefon komórkowy i na identyfikator) w których można umieścić wszystkie potrzebne w pracy akcesoria i narzędzia. Ci, którzy podczas wykonywania obowiązków służbowych muszą przyklękać będą, z pewnością docenią fakt, że na kolanach znajdują się dodatkowe kieszenie na wkładki nakolannikowe KING BEE. Proponowane przez nas spodnie dostępne są w kolorze czarnym i w wielu rozmiarach.

Naszym celem jest dostarczenie pracownikom wszystkich branż najlepszej odzieży roboczej i ochronnej. Zapraszamy do poznania naszej oferty i konsultacji.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.