Buty robocze ocieplane

Są i na lato, są i na zimę. Buty robocze w wersji na chłodną, wręcz zimną i nierzadko mokrą porę roku lub do pracy w chłodni to buty sięgające za kostkę, solidnie zabudowane, starannie wykonane, ocieplane.

Buty ochronne z ociepleniem – na zimę, męskie i damskie

W ofercie NoRma znajdują się wysokiej jakości modele butów roboczych, które pochodzą z kolekcji wiodących producentów odzieży i akcesoriów BHP. Posiadane przez nas ocieplane trzewiki (np. MAX-POPULAR RED) i śniegowce (np. LAHTI PRO) to buty ochronne z ociepleniem w różnych klasach ochrony, które gwarantują komfort pracy i skuteczną ochronę nie tylko przed niską temperaturą, ale także przed płynami (wodoodporne), poślizgiem (wyprofilowana podeszwa z wysokiej jakości gumy termoplastycznej), uderzeniem lub upadkiem ciężkiego przedmiotu (metalowy podnosek). Dużym atutem przedstawionych modeli jest ich estetyczny wygląd – w niektórych przypadkach ciężko powiedzieć, że dany model to obuwie robocze zimowe. Większość producentów postawiło na ciemną kolorystykę (czerń, brąz) – po pierwsze dlatego, że są to kolory zawsze modne, a po drugie praktyczne – na ciemnym obuwiu zabrudzenia i zarysowania nie są bardzo widoczne, ale posiadamy także obuwie z kolorowymi akcentami (wspomniany już model MAX-POPULAR RED z czerwonymi akcentami i NEW TRHEE S3 z niebieskimi).

Funkcjonalne i komfortowe buty robocze ocieplane to ważny element ubioru pracownika. Szukasz  odpowiedniego modelu dla siebie? Zapraszamy do NoRma – doradzimy, wybierzemy, zadbamy o Twój komfort i ochronę!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony