Kamizelki robocze

Nie każda kamizelka robocza ma za zadanie zwiększenie bezpieczeństwa poprzez zapewnienie lepszej widoczności – bezrękawnik ma chronić tułów przed zanieczyszczeniami, drobnymi urazami i utratą ciepła podczas prac wykonywanych poza budynkami lub w obiektach słabo ogrzewanych (bezrękawniki ocieplane są świetnym rozwiązaniem, gdy panują naprawdę niskie temperatury – założona pod kurtkę lub na kurtkę, jako dodatkowa warstwa, zapewnia komfort cieplny).

Kamizelka do pracy wygodna to rzecz

Jest lekka, jest wygodna, nie krępuje ruchów, a kamizelka robocza z kieszeniami to marzenie każdego majstra albo wędkarza – w wewnętrznych, bocznych i naszywanych na wierzch schowkach może pomieścić wszystkie potrzebne akcesoria i przybory. Gdy jest niepotrzebna, można bez problemu ją schować w plecaku, schowku, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca. Gdy jest potrzebna – szybki ruch i kamizelka założona, a ponieważ większość z nich się nie gniecie, użytkownik zawsze dobrze wygląda.

Pod hasłem kamizelka męska robocza znajdą Państwo w naszym sklepie m.in. uniwersalną  zapinaną na suwak kamizelkę polarową, którą z powodzeniem można nosić także poza pracą. Bardzo dobrze, elegancko i nowocześnie prezentuje się kamizelka softshell z Lahto Pro L41310 – wysokiej jakości oddychająca membrana zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią i wodą. Sporą grupę w naszym asortymencie stanowią kamizelki ocieplane – są wśród nich modele z dużą ilością kieszeni, są modele z możliwością regulacji dołu, są modele ze stójkami, z wydłużonym tyłem i dodatkowymi zabezpieczeniami przed wiatrem.

Zaprezentowane kamizelki robocze to odzież wysokiej jakości – szybko nie wyblakną, nie stracą fasonu podczas prania, szybko się nie zabrudzą, nie powycierają, a dzięki swojej funkcjonalności uprzyjemnią niejeden dzień.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3