Dresy robocze

Czasem wykonywanie obowiązków służbowych wiąże się z częstym przemieszczaniem się, częstymi zmianami pozycji tj. kucaniem, klękaniem, wsuwaniem się pod urządzenie, wspinaniem się na rusztowania. W takich wypadkach ubranie robocze, a w szczególności spodnie, oprócz ochrony powinny zapewniać maksymalną swobodę ruchu i komfort podczas pracy. W takich wypadkach bardzo dobrze sprawdzają się spodnie robocze dresowe.

Spodnie dresowe do pracy

Zdawać by się mogło, że spodnie dresowe, znane z tego, że są rozciągliwe i wygodne niezbyt dobrze sprawdzą się w pracy, że szybko stracą swój fason. Dresy ochronne wykonywane są z  różnych tkanin, naturalnych i sztucznych, ale zawsze są to tkaniny lub mieszanki, które gwarantują spodniom trwałość. Producenci odzieży roboczej wybierają materiały, które są miękkie, przyjemne w dotyku, nie powodują podrażnienia skóry. Dodatkowo, za wyborem właśnie tych spodni do pracy przemawia fakt, że są to spodnie uniwersalne – mogą je nosić pracownicy  obu płci (są spodnie dresowe robocze damskie i męskie), pracownicy wszystkich branż, w których występują zagrożenia w postaci zabrudzenia, otarcia, drobnego skaleczenia. Pozbawione pasków i guzików spodnie dają duży komfort podczas pracy.

Spodnie robocze dresowe w naszej ofercie to spodnie, które będą służyć przez długi czas dzięki  wysokiej jakości wykonania, trwałym materiałom, wzmocnieniom w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie, wzmocnieniom kieszeni. Pracowników, którzy podczas pracy często klękają, z pewnością zainteresuje model Sportwear ZORGO – spodnie ze wzmocnieniami kolan, w których istnieje możliwość włożenia nakolanników i ochrony stawów kolanowych. Spodnie, które proponujemy to spodnie polskiej produkcji, spodnie funkcjonalne – posiadają kieszenie zamykane na zamek, zaczepy na telefon lub klucze.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty – posiadamy spodnie robocze dresowe w uniwersalnym kolorze, w wielu rozmiarach. Jesteśmy przekonani, że spełnią Państwa oczekiwania.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2