Ogrodniczki robocze ocieplane

Ogrodniczki to lubiany model spodni – są wygodne, mają głębokie i obszerne kieszenie, a dodatkowo, co doceniają wszyscy pracownicy, osłaniają przednią część tułowia i dolną część pleców. Spodnie z klapą i szelkami odkąd zostały wynalezione zawsze cieszyły się zainteresowaniem, ponieważ wykonane ze specjalnych materiałów, gwarantowały i gwarantują podczas pracy ochronę przed zabrudzeniami, urazami mechanicznymi, a nawet przed chłodem.

Ogrodniczki w wersji zimowej

Spodnie robocze ogrodniczki zimowe zapewniają komfort cieplny pracownikom wykonującym swoje obowiązki służbowe w chłodniach (magazynierzy, pracownicy produkcyjni), nieogrzewanych obiektach (mechanicy, serwisanci, magazynierzy), na zewnątrz (budowlańcy, pracownicy służb porządkowych), gdy słupek rtęci uparcie tkwi przy niskich wartościach. Ogrodniczki robocze ocieplane wykonane z trwałych i mocnych materiałów (warstwa wierzchnia głównie poliester, ocieplina – polar) chronią przed chłodem, przed wilgocią, wiatrem, kontaktem z podłożem (większość modeli posiada specjalne kieszenie na nakolanniki). Producenci zadbali o staranne wykonanie spod – miejsca narażone na przetarcia i pęknięcia są wzmocnione, a cała ogrodniczki przeszyto podwójnym ściegiem. Spodnie można z łatwością dopasować do danej figury – posiadają gumkę umożliwiającą regulację obwodu pasa i regulowane szelki. Duża ilość kieszeni (w klapie, po bokach, z tylu spodni, na nogawce) sprawia, że spodnie robocze ogrodniczki ocieplane są bardzo funkcjonalną częścią roboczej garderoby.

W ofercie naszego sklepu NoRma znajdują się spodnie robocze ocieplane na szelkach, które pochodzą od sprawdzonych i wiodących producentów odzieży BHP. Każdy z pracowników znajdzie model odpowiadający jego potrzebom – posiadamy spodnie w różnych rozmiarach, w różnych kolorach (jednolite lub z kolorowymi wstawkami), modele wyposażone w elementy odblaskowe, modele do zadań specjalnych (ochronne, np. przed działaniem substancji chemicznych).

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – spodnie z NoRma to spodnie godne polecenia!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4