Kalesony termoaktywne

Pierwsze kalesony pojawiły się wieki temu. Zakładane pod odzież cienkie spodnie początkowo miały jeden cel – ułatwienie jazdy na koniu, dopiero z czasem uznano je za rodzaj ciepłej odzieży i nawoływano do ich noszenia. Przez mijające lata i wieki zmieniło się przeznaczenie tego elementu garderoby, zmieniały się tkaniny, krój. Jedno tylko nie uległo zmianie. Pomimo, że kalesony nosili i królowie, i gwiazdy kina, i celebryci i sportowcy, kalesony nadal przez większość mężczyzn i kobiet uznawane są za wstydliwą część ubrania zamiast za przejaw troski o zdrowie.

Czemu służą kalesony?

Bielizna męska w znanym nam do dzisiaj fasonie powstała pod koniec XIX wieku – długie sięgające do pasa spodnie robotnicy angielscy, którzy którzy pracowali na zewnątrz i chcieli chronić się przed wyziębieniem. Mieli całkowitą rację – założone pod spodnie kalesony pomagają utrzymać stałą temperaturę ciała, chronią przez mało komfortowym zapaleniem nerek, pęcherza i korzonków. Dziś pracownicy, którzy chcą zadbać o zdrowie i jednocześnie komfort pracy mogą sięgnąć po kalesony termoaktywne.

Kalesony termoaktywne robocze

Kalesony termoaktywne robocze to spodnie, które oprócz tego, że są posiadają specjalny krój (przylegają do ciała) umożliwiający założenie pod każde spodnie, wykonane są z tkanin cienkich, zazwyczaj sztucznych, ale przyjaznych dla ciała, zapewniających komfort termiczny i utrzymujących ciała w suchości, nawet podczas intensywnego wysiłku. Zastosowane materiały, dodatkowe właściwości (np. bakteriostatyczne), bezszwowe wykonanie sprawiają, że noszenie bielizny jest naprawdę wygodne, w żadnym wypadku nie przeszkadza w pracy, a na pewno nie stanowi powodu do niekomfortowego samopoczucia – producenci, z którymi współpracujemy, zadbali o ich ciekawy design.

W naszej ofercie znajdują się termoaktywne kalesony robocze damskie, męskie i unisex. Damskie czarne legginsy Thermo Brubeck doskonale sprawdzą się i w pracy, i na nartach. Przędza Nilit Innergy oraz strefy wentylacyjne w spodniach zapewniają maksymalny komfort termiczny podczas każdej wykonywanej czynności. Kalesony termoaktywne BRUBECK służyć mogą zarówno kobietom, jak i mężczyznom przez cały rok – dzięki unikalnej dwuwarstwowej konstrukcji doskonale dopasowują się do sylwetki i utrzymują ciało w ciepłych oraz suchych warunkach.

Bielizna termoaktywna do pracy w ofercie NoRma to bielizna trwała, wysokiej jakości, łatwa w utrzymaniu w czystości, spełniająca swoje zadania. Zachęcamy do osobistego sprawdzenia!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.