Koszulki termoaktywne

Odzież termoaktywna to odzież uszyta z odpowiednio dobranych mieszanek materiałów syntetycznych (poliamid, polipropylen), które z jednej strony pomagają zachować optymalną temperaturę ciała, z drugiej – chronią je przed wilgocią. Z powodu tej ochronnej roli  i tym samym zapewnienia komfortowych warunków pracy, odzież powinna znaleźć się na wyposażeniu pracowników wykonujących obowiązki służbowe w warunkach, gdy np. panuje mróz, wieje silny, przenikliwy wiatr, dokucza niska lub wysoka temperatura. W naszej ofercie, oprócz kalesonów i czapek termoaktywnych, znajdują się koszulki termoaktywne.

Zadaniem koszulki termoaktywnej jest zapewnienie osobie noszącej i wykonującej pracę stałej temperatury ciała niezależnie od panujących wokół warunków. Koszulki termoaktywne robocze nie powinny podrażniać skóry – dlatego wykonane są z materiałów, które są miłe w dotyku, miękkie, nie wywołują reakcji alergicznych. Niektóre koszulki wykonane są z dzianiny o właściwościach bakteriostatycznych – rozwój bakterii, które powodują przykry i nieładny zapach jest niemożliwy. Koszulki termoaktywne powinny być wygodne – struktura tkaniny oraz krój koszulek gwarantuje dobre przyleganie do ciała (jak druga skóra), dużą swobodę ruchów, brak otarć i ucisków. Koszulki termoaktywne robocze z racji częstego używania i prania powinny być trwałe – zastosowana dzianina powinna być odporna na rozciągnięcia, przetarcia, mechacenie się.

W ofercie NoRma znajdują się koszulki termoaktywne męskie, które pochodzą od wiodących i sprawnych producentów odzieży termoaktywnej. Warte uwagi są zarówno modele z krótkim rękawkiem (czarno-szare t-shirty termoaktywne BRUBECK), jak i z długimi rękawami (LAHTI PRO). Koszulki posiadają bardzo atrakcyjny design – można je nosić pod odzieżą ochronną i roboczą, a w razie potrzeby mogą stanowić samodzielny element garderoby.

Oferowana przez nas odzież termoaktywna robocza jest wysokiej jakości – niezawodna, bardzo wygodna w użytkowaniu i zapewniająca izolację termiczną, przez co sprawdza się nie tylko w pracy, ale także jako odzież sportowa.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.