Czapki zimowe robocze

Czapki robocze ocieplane zimowe – również pod kask

W stroju roboczym na sezon jesienno-zimowy nie może zabraknąć czapki. Najlepszej jakości ubranie robocze i najcieplejsze buty robocze nie zagwarantują komfortu cieplnego, jeśli podczas pracy na zewnątrz głowa pracownika będzie pozbawiona okrycia. Głowę, przez którą ucieka około 70% ciepła, należy chronić nie tylko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także przed zabrudzeniem, lekkimi otarciami. Ochronę tę zapewniają ocieplane czapki robocze.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje czapek roboczych, które doskonale sprawdzą się  jesienią i zimą podczas pracy na zewnątrz. Różne fasony czapek, różna kolorystyka i zastosowane najwyższej jakości materiały pozwolą na optymalny dobór w zależności od potrzeb. Posiadamy czapki pochodzące od najlepszych i sprawdzonych producentów: ocieplane, dwustronne, a także z czapki z elementami odblaskowymi. Czapka Lena, o klasycznym kroju, w uniwersalnych kolorach, wykonana w 100% z dzianiny akrylowej to doskonały wybór dla pracowników pracujących na budowie. Czapka Czterm to czapka ocieplana, której skład stanowi w 80% bawełna, w 15% poliester, a w 5% spandex. Jej wielką zaletą jest to, że dopasowuje się do kształtów głowy, a przedłużony tył sprawia, że nadaje się ona do uprawiania sportów i pod kaski. Na uwagę zasługuje czapka ocieplana robocza producenta Portwest B026 (w akrylowe włókna czapki zostały wplecione włókna odblaskowe, które zapewniają pracownikowi dobrą widoczność podczas jesiennej i zimowej szarówki) oraz czapka B028 i B029 posiadająca z przodu (białą) i z tyłu (czerwoną) lampkę LED. Jasny, średni i pulsujący promień światła o długości 10 lub 5 m zwiększa bezpieczeństwo pracownika i zapewnia mu większy komfort pracy.

W naszej ofercie znajdują się także czapki robocze pod kask. Kask założony na głowę do pracy na zewnątrz w chłodnych porach roku nie gwarantuje komfortu cieplnego. Dzięki czapkom ze sklepu NoRma, osłona uszu, karku, czoła jest możliwa. Czapki robocze pod kask wykonane są z elastycznych materiałów, które sprawiają, że czapki dopasowują się do kształtu głowy, a ponadto posiadają fason, który sprawia, że użytkowanie jest naprawdę wygodne i komfortowe.

Czapki zimowe BHP, które oferujemy to czapki, które bardzo dobrze wyglądają i bardzo dobrze chronią przed wychłodzeniem organizmu i jego konsekwencjami.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony