Ogrodniczki odblaskowe

Ogrodniczki odblaskowe to wygodne i zapewniające ochronę przed zabrudzeniami otarciami ubranie robocze. Wykonane z materiałów w jaskrawych kolorach z elementami odblaskowymi, zapewniają ochronę podczas prac wykonywanych na drogach, w pobliżu przemieszczających się pojazdów czy w miejscach o słabej widoczności, stanowią zatem niezbędne wyposażenie m.in. pracowników budowlanych, drogowych, wykonujących swoje obowiązki tam, gdzie brak dobrej widoczności stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia.

Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze

To prawda, nie da się ich nie zauważyć – ich intensywny kolor sprawia, że główny cel,  czyli zapewnienie widoczności, jest osiągnięty. Drugą ważna cechą jest funkcjonalność. Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze są zazwyczaj wyposażone w liczne kieszenie (także na nakolanniki), oczka i szlufki, co ułatwia przechowywanie i przenoszenie z miejsca na miejsce narzędzi i drobnych akcesoriów. Niektóre modele mają także regulowane szelki i elastyczne pasy, zapięcia na suwaki i rzepy, co zwiększa komfort noszenia.

W ofercie naszego sklepu znajdują się te praktyczne, ale także bezpieczne spodnie robocze, które zapewnia widoczność w trudnych warunkach. Wszystkie zaprezentowane modele pochodzą od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy wiele lat. Odblaskowe ogrodniczki wykonane są z trwałych materiałów (poliester z domieszką bawełny), które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, które są przyjemne w dotyku i nie powodują podrażnień skóry, które wreszcie zapewniają komfort użytkowania. Trwałość spodni gwarantuje też specjalnie przemyślana konstrukcja, czyli potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy, wzmocnienia nogawek, kolan i innych miejsc podatnych na rozprucia i przetarcia.

Odblaskowe ogrodniczki ostrzegawcze i ochronne dostępne są w różnych fasonach, kolorach i rozmiarach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami – jesteśmy przekonani, że każdy poszukujący wygodnych i trwałych spodni, znajdzie w NoRma ogrodniczki na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4