Klapki robocze

Wystarczy wsunąć stopę i gotowe! – nic dziwnego, że klapki są ulubionym obuwiem i w domu, i w pracy. Nie wszyscy mogą w klapkach pracować, ale ci, którzy mają taką możliwość to prawdziwi szczęśliwcy. Klapki robocze bhp gwarantują komfort podczas wielu godzin użytkowania, a jeśli konieczna jest ochrona, można wybrać model, który ją zagwarantuje np. klapki robocze antypoślizgowe ze specjalną podeszwą.

Klapki robocze białe kojarzą się z branżą medyczną (szpitale, przychodnie, laboratoria), sanitarną, ale chętnie sięgają po nie również pracownicy branży beauty (gabinety odnowy, salony kosmetyczne), przedszkoli i branży spożywczej – ich stopom zagraża stosunkowo niewiele czynników powodujących urazy mechaniczne, dlatego mogą pozwolić sobie na lekkie, czasem odkryte obuwie ochronne. Buty robocze klapki dostępne są w różnych kolorach, wzorach, materiałach.

W ofercie NoRma zebraliśmy modele, które, naszym zdaniem, zasługują na Państwa uwagę. Klapki robocze skórzane BMKLAPASUNI to model uniwersalny – gładka, pozbawiona wzorów  cholewka zabezpieczona jest powłoką PU, która umożliwia częste mycie i dezynfekowanie obuwia bez obaw o pogorszenie walorów estetycznych. Klapki te wyposażone są w antypoślizgową podeszwę, pasek, który można przełożyć na piętę oraz impregnowaną środkiem bakterio- i grzybobójczym wyściółkę. Mamy także coś dla panów – klapki robocze męskie DZ2PASMES MEDIBUT w kolorze białym, z perforowaną cholewką i paskiem do regulowania tęgości, które bardzo dobrze się nosi dzięki spodowi PU z profilem ortopedycznym. Zwolennicy popularnych crocsów mogą sięgnąć po klapki robocze z gumy BCDOTS – są lekkie, przewiewne, łatwe do utrzymania w czystości i idealne nie tylko do pracy, ale także do codziennego użytku. Wszystkie prezentowane przez nas modele to obuwie robocze klapki wysokiej jakości, pochodzące od cenionych i znanych producentów.

Poszukujesz estetycznych i komfortowych klapek do pracy? Znajdziesz je u nas!

 

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony