Kombinezony robocze

Prace malarskie, prace budowlane, opryski pestycydami, czyszczenie zbiorników, odkażanie, unieszkodliwianie odpadów, kontakt z osobami cierpiącymi na choroby zakaźne, prace laboratoryjne – to tylko część sytuacji, podczas których konieczna jest nie tylko ochrona odzieży wierzchniej, ale też nierzadko zdrowia i życia. Ochronę taką gwarantuje środek ochrony indywidualnej – kombinezon bhp.

Kombinezony ochronne gwarantują wysoki poziom ochrony osobistej dzięki swojej konstrukcji, która pozwala osłonić lub niekiedy zastąpić odzież wierzchnią oraz osłonić bardzo dużą część ciała (odsłonięta pozostaje twarz, dłonie i stopy). W zależności od potrzebnego stopnia ochrony, czasu ekspozycji i rodzaju występującego zagrożenia, pracownikowi można zapewnić kombinezony bhp o różnych kategoriach ochrony (np. kategoria III to specjalistyczna odzież chroniąca  przed czynnikami mogącymi spowodować utratę zdrowia bądź życia), krótkotrwałego (jednorazowe) lub długotrwałego użycia (wielorazowe np. kombinezon gumowy). W ofercie NoRma znajdują się kombinezony:

  • kombinezony robocze – o klasycznym kroju, z wykurczonej tkaniny poliestrowo-bawełnianej Kingsmill,
  • ochronne – bardzo lekkie, o małej objętości, nie ograniczające ruchów, np. kombinezon ochronny do oprysków chemicznych
  • ochronne do zadań specjalnych – o konstrukcji i sposobie wykonania gwarantującym zabezpieczenie pracownika przed czynnikami m.in. chemicznymi, biologicznymi, mechanicznymi, termicznymi, elektromagnetycznym i porażeniem prądem.

Każdy z prezentowanych modeli kombinezonów to model pochodzący od sprawdzonego producenta, który oprócz podstawowej funkcji tego rodzaju odzieży, zadbał o dodatkowe aspekty – łatwe zakładanie (duży suwak, elastyczne ściągacze, elastyczne pętelki na kciuk), komfort noszenia (wysokiej jakości materiały i specjalna konstrukcja zmniejszają stres cieplny). Wszystkie kombinezony znajdujące się w naszej ofercie spełniają wymagane przepisy i normy – dbamy o to, by każdy z naszych klientów otrzymał produkt najwyżej jakości, gwarantował maksymalnie największą ochronę.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5