Komplety robocze

Wyposażenie pracownika w odzież roboczą teoretycznie nie stanowi problemu. Teoretycznie, bo niby wybór ogromny, z dostępnością także nie ma problemu, a jednak jak przychodzi co do czego, to okazuje się, że w jednym sklepie dostępna jest odpowiednia kurtka, w drugim spodnie, a w trzecim obuwie. W dobie internetu i szybkich kurierskich dostaw to także nie jakiś wielki problem, ale na pewno i strata czasu, i dyskomfort. Wyszliśmy na przeciw potrzebom pracowników i pracodawców, i do naszej oferty wprowadziliśmy ubrania robocze komplety.

Komplet roboczy – kurtka i spodnie

Zestawy, które posiadamy w swojej ofercie tworzy kurtka i spodnie (w zależności od kompletu spodnie do pasa lub ogrodniczki). Każdy z tych zestawów, niezależnie od rodzaju i pełnionej funkcji pochodzi od producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Gwarantujemy, że komplety są najwyższej jakości, starannie wykonane i z materiałów zapewniających komfort cieplny, mocnych, trwałych, opornych na drobne uszkodzenia mechaniczne czy częste prania. Każdy komplet roboczy męski jest wygodny i funkcjonalny.

Komplety BHP na deszcz

Ochronę przed deszczem doskonale zapewnia komplet roboczy przeciwdeszczowy. KPL-RAINER tworzą proste spodnie do pasa z regulowaną szerokością nogawek i równie prosta kurtka z regulowanymi rękawami. Zestaw dostępny jest w jaskrawym pomarańczowym kolorze, z pasami odblaskowymi zwiększającymi widoczność. Komplet FLUO to również komplet przeciwdeszczowy ostrzegawczy, ale już z wyższej półki – wykonany został z elastycznego materiału o wysokiej wytrzymałości. Z naszej oferty odzież robocza komplety mogą skorzystać spawacze – bluza i spodnie ogrodniczki z zestawu LAHTI PRO L41403 wykonane są z wysokiej jakości bawełny o wykończeniu trudnopalnym. Części garderoby można dopasować do swoich potrzeb dzięki regulacjom szerokości pasa, rękawów i nogawek. Duża ilość kieszeni sprawia, że odzież jest funkcjonalna.

Poszukujesz ubrania roboczego? Z NoRmą kompletnie się ubierzesz!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3