Kurtki odblaskowe

Kurtki BHP – odblaskowe i ostrzegawcze

Kurtki robocze to nie wymysł szefa czy behapowca – to przepisy prawne i przepisy BHP regulują obowiązki leżące po stronie pracodawcy, m.in. to kiedy jest zobowiązany dostarczyć danemu pracownikowi ubranie robocze. Odzież robocza, oprócz tego, że podnosi komfort pracy i wyróżnia kadrę, przede wszystkim stanowi środek ochrony indywidualnej pracownika. Oznacza to, że jeśli taka odzież została wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami, zapewnia ochronę m.in. przed:

  • działaniem zewnętrznych czynników mechanicznych, które skutkują powierzchniowo,
  • środkami czyszczącymi, których skutki są równie łatwo odwracalne,
  • zagrożeniami poprzez kontakt z przedmiotami o temperaturze nie wyższej niż 50°C,
  • lekkimi uderzeniami oraz drganiami, nie wpływającymi na życie człowieka oraz nie wywołującymi trwałych uszkodzeń organizmu,
  • czynnikami pogodowymi, atmosferycznymi (z wykluczeniem stanów ekstremalnych).

W ofercie odzieży roboczej i ochronnej NoRma znajdują się m.in. praktyczne kurtki robocze męskie przeznaczone do pracy zawodowej. Wierzchnia odzież robocza pochodzi od producentów, którzy zadbali o to, by noszący ją pracownik miał zapewniony komfort, maksymalną funkcjonalność, ergonomię ruchów i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Kurtki zostały bardzo starannie wykonane z materiałów wysokiej jakości, co jest gwarancją długiej użyteczności.  Posiadamy kurtki odblaskowe BHP, spełniające normy EN ISO 13688 oraz EN ISO 20471, kurtki zimowe bhp, które zapewniają doskonałą ochronę przed opadami i wiatrem (wodoszczelne szwy, wodoodporny materiał), kurtki ostrzegawcze ocieplane bhp (wiatroszczelne z polarowym ociepleniem kołnierza) oraz praktyczne modele 3w1 (odpinana ocieplina, rękawy, wypinany kołnierz). Posiadamy kurtki BHP w różnych kolorach, rozmiarach, fasonach.

Najwyższej jakości kurtka BHP to doskonała ochrona pracownika – zapewnij mu ją z nami!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony