Sandały robocze

Sandały robocze – męskie i damskie

Przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy są jednoznaczne – wszędzie tam, gdzie występuje może dojść do upadku ciężkich lub ostrych przedmiotów, wycieków różnego rodzaju płynów musi być stosowane obuwie ochronne. Rodzajów obuwia roboczego jest wiele – czasy, gdy pracownik musiał zakładać jedyne dostępne obuwie ochronne, w którym marzł lub przegrzewał stopy odeszły, na szczęście, w niepamięć. Dziś, w zależności od potrzeb, charakteru oraz warunków panujących w miejscu pracy można wybrać kalosze, półbuty, trzewiki i sandały.

Sandały robocze to rodzaj niskiego obuwia roboczego – ich cholewka sięga do kostek. Sandały do ochrony stóp charakteryzują się licznymi wycięciami, perforacjami – dzięki nim są lekkie, oddychające, przewiewne. Prawidłowa cyrkulacja powietrza zapobiega przegrzewaniu się stopy oraz powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, zatem sandały ochronne bardzo dobrze sprawdzają się w sezonie wiosennym i letnim oraz w miejscach, gdzie temperatura pracy jest nieco wyższa. Sandały ochronne wykonane są z materiałów, które gwarantują komfort noszenia (skóra licowa, welurowa). Dzięki praktycznym zapięciom – rzepy, sprzączki, sznurówki, łatwo je założyć i zdjąć.

W ofercie naszego sklepu znajdują się sandały z podnoskiem, sandały o właściwościach antypoślizgowych, antyprzebiciowych, antystatycznych, odpornych na płyny (woda, oleje). Zadbaliśmy o to, by każdy z pracowników miał możliwość wyboru sandałów pochodzących od najlepszych producentów, zatem oferujemy wiele modeli, bardziej i mniej zabudowanych, w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych.

Zakup w NoRma to pewność, że sandały przez wiele lat będą pełniły swoją funkcję. Zapraszamy do poznania naszych propozycji!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony