Spodnie robocze ocieplane

Warunki pracy nie zawsze są komfortowe – w niektórych zawodach obowiązki służbowe wykonuje się gdy jest mroźno, wietrznie, gdy z nieba spadają krople deszczu lub zmarznięte kulki. Zapewnienie właściwej odzieży, a tym samym komfortu i bezpieczeństwa pracy powinno tym bardziej leżeć na sercu pracodawcy m.in. z branży ogrodniczej, budowlanej, logistycznej. Przed absencją w pracy z powodu infekcji i chorób od przemarzniętych nóg i problemów z kolanami może uchronić zaopatrzenie w spodnie robocze ocieplane.

Spodnie robocze zimowe

Spodnie robocze na zimę, będące podstawowym elementem odzieży ochronnej zapewniają komfort cieplny podczas pracy (osłaniają przed wiatrem, wilgocią, niską temperaturą), wygodę (w sklepach z odzieżą BHP można wybrać model najbardziej odpowiadający potrzebom) oraz bezpieczeństwo (osłaniają przed zabrudzeniami i działaniem różnych substancji). Wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów tj. poliester, bawełna, wiele modeli posiada dodatkowo wzmocnione szwy, dzięki czemu spodnie robocze sprawdzają się w pracy w trudnych warunkach i służą przez dłuższy czas (kolor, rozmiar i fason nie ulega zmianie). Spodnie bhp zimowe dostępne są w ciemnych kolorach – czarnym, granatowym, szarym, co sprawia, że na spodniach nie widać zabrudzeń. Pracownicy, dla których liczy się także design spodni nie będą zawiedzeni – niektóre modele posiadają kolorowe wstawki, przeszycia w innym kolorze, a wszystkie spodnie są dobrze skrojone i łatwo dopasowują się do sylwetki. Funkcjonalność spodni zapewniają kieszenie monterskie i kieszenie z zapięciami, regulowane zapięcie w pasie, wzmocnione kolana.

W ofercie sklepu NoRma znajdują się spodnie robocze męskie ocieplane, które skutecznie zapobiegną wychłodzeniu organizmu i zapewnią bezpieczeństwo podczas pracy. Tym, którzy poszukują naprawdę ciepłej odzieży polecamy spodnie robocze ocieplane polarem. Prezentowane przez nas modele pochodzą z kolekcji wiodących producentów odzieży ochronnej i roboczej.

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4