Klapki robocze damskie

To lekkie, solidne i wygodne buty, które w dodatku pełnią rolę ochronną przed kontaktem z płynami, przed drobnymi zabrudzeniami stałymi, przed uderzeniami – klapki bhp dla pań są doskonałym obuwiem dla kobiet pracujących w miejscach dobrze ogrzanych, suchych, gdzie nie występuje ryzyko ciężkich urazów mechanicznych.

Cechy damskich klapek

Mógłby ktoś rzec – klapki to klapki, ale nie miałby racji. Klapki robocze damskie różnią się od męskich przede wszystkim kształtem, ponieważ damska stopa jest mniejsza, delikatniejsza, inaczej wyprofilowana. Różnią się też kolorystyką – buty robocze damskie bardzo często dostępne są w stonowanych i subtelnych kolorach lub w wersjach wielokolorowych.

W naszej ofercie znajdują się buty robocze damskie klapki, które zapewniają komfort podczas wielu godzin pracy. Przede wszystkim są one lekkie i nie obciążają nóg, doskonale wyprofilowane, a panie, które nie lubią płaskiej podeszwy, mogą wybrać model z koturnem. Kolejną cechą , która zapewnia komfort użytkowania prezentowanych przez nas modeli jest skórzana wyściółka – wiadomo, że stopy mogą pocić się nawet w najbardziej komfortowych warunkach, że po jakimś czasie z obuwia wydobywa się nieprzyjemny zapach. W tych nic takiego się nie stanie – naturalna welurowa skóra zaimpregnowana została środkiem bakterio- i grzybobójczym i podklejona pianką latex z dodatkiem węgla aktywowanego. Klapki robocze można wielokrotnie myć i dezynfekować bez obaw, że wygląd cholewki ulegnie pogorszeniu.

Klapki damskie drewniane, które prezentujemy bardzo dobrze nadają się do pracy w środowiskach medycznych – antypoślizgowa podeszwa zabezpieczy przed upadkiem na mokrej lub śliskiej posadzce, spód PU z profilem ortopedycznym sprawi, że stopy będą w obuwiu ułożone w prawidłowy sposób, preferowana skórzana cholewka daje stopie możliwość oddychania, a możliwość regulacji tęgości sprawia, że szerokość buta można zmienić w dowolnym momencie.

Zapraszamy do NoRma po klapki do pracy modne i wygodne!

Filtracja produktów wg:

Rozmiar obuwia
Kolor
Rozmiar odzieży
Kategoria ochrony

Wyświetlanie jednego wyniku