O firmie

NoRma BHP to sklep z odzieżą roboczą i ochronną, obuwiem, artykułami BHP. Towary, które prezentujemy staramy się gromadzić, wybierając te o dobrej jakości materiałów i w przystępnych cenach. Towary pochodzą głównie od najlepszych producentów z branży odzieży roboczej i ochronnej, jak np. LAHTI PRO, PORTWEST, SARA, DELTA PLUS, SILBET, ADLER/MALFINI, RAW-POL. Sprzedajemy również tańsze towary importowane.

NoRma to firma stworzona przez ludzi z pasją, którzy nieustannie troszczą się o terminową realizację zleceń oraz obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Dzięki naszej pracy nieustannie poszerzamy grupę naszych Stałych Klientów.

 

Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę. Każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie, a poza standardowymi towarami widocznymi w sklepie internetowym jesteśmy w stanie dostarczyć i zrealizować towary indywidualnie dopasowane do potrzeb zamawiającego (np. dodatkowe nadruki, hafty, nadruki reklamowe, inne modele). Dla Stałych Klientów proponujemy indywidualne warunki współpracy i super ceny.

 

W przypadku dużej ilości zamawianego towaru zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia ceny i usprawnienia dostawy.

Zapraszamy do współpracy